Ana SayfaGündemTürkiye Finans Katılım Bankası Motosiklet Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası Motosiklet Finansmanı
T

-

Türkiye Finans Katılım Bankası faizsiz bankacılıkta avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Banka finansman kampanyaları arasında bulunan motosiklet finansmanı kampanyası ile hem 0 km hem de ikinci el motosiklet alımlarında avantajlı kâr oranları bulunmaktadır.

Motosiklet finansmanı kampanyası koşullarına göre finansman kullanımında azami vade 48 aydır. Motosiklet sahibi olmak isteyen müşteriler ekonomik sıkışıklık yaşamadan sağladıkları finansmanı uzun vadede geri ödeyebilmektelerdir.

Vadeye Göre Kâr Oranı!

Türkiye Finans Katılım Bankası, motosiklet finansmanı kampanyası kapsamında finansmanın geri ödeneceği vadeye göre değişkenlik gösteren kâr oranları uygulamaktadır. Banka kampanya dahilinde finansman sağladığı müşterilerine 24 aya kadar olan vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,30 kâr oranı uygularken 24 ile 48 ay arasındaki vade seçeneklerinde ise aylık yüzde 1,35 kâr oranı uygulamaktadır.

Türkiye Finans motosiklet finansmanı kampanyası dahilinde müşteriden finansman tahsis ücreti talep etmektedir. Finansman tahsis ücreti sağlanılan finansmanın binde 5’i oranındadır. Bankanın kampanya dahilinde sağladığı finansman bir örnekle açıklanacak olursa; satın alacağı motosiklet için 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri, finansman geri ödemelerini 24 aya kadar olan vadede geri ödemek istediği taktirde aylık uygulanan kâr oranı yüzde 1,30 olacaktır. Bu durumda müşterinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 21,00 ile 21,60 arasında olacaktır.

Banka sağladığı bu finansman doğrultusunda 20 bin * 0,005 = 100 Türk Lirası finansman tahsis ücreti tahsil edecektir. Söz konusu finansman miktarı 24 ile 48 ay arası vadede yapıldığı takdirde müşteriye olan yıllık maliyet oranı yüzde 21,60 ile yüzde 21,71 arasında olmaktadır. Finansman tahsis ücreti vadeye göre değişmeyeceğinden, banka söz konusu vadeler arasında da 100 Türk Lirası tahsil edecektir. Motosiklet alımlarında avantajlı oranlardan yararlanmak için Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri ile görüşülmelidir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol