Bank Pozitif Taşıt Kampanyası!

0

Bank Pozitif özel sektör bankacılığının aktörlerinden biri olarak müşterilerine finansman imkanı sağlıyor. Bank Pozitif konut ve araç alımlarında ayrıca beyaz eşya mobilya gibi ihtiyaçlarınızda kredi sağlayarak alım işlemlerinizi kolaylaştırıyor.

Banka uyguladığı taşıt kredisi kampanyası ile araç sahibi olmak isteyen müşterilerine likidite sağlıyor. Üstelik kampanya koşullarına göre araç rehni olmadan kredi kullanabilmek de mümkün. Bank Pozitif taşıt kampanyası kapsamında 48 aya kadar olan vade seçenekleri sunmaktadır. Kampanya dahilinde uygulanan faiz oranı aylık 1,59’dur.

50 Bin Türk Lirası’na Kadar Kredi Olanağı!

Bankanın söz konusu kampanyası dahilinde müşterinin isteğine göre araç rehni yapılmadan 36 aya kadar vadelerde kredi kullanılabilmektedir. Bank Pozitif’in taşıt kredisi kampanyası kapsamında araç rehni olmadan kredi kullanmak isteyen müşteri azami 50 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilmektedir. Kampanya dahilinde kasko ve sigorta yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. Ayrıca kampanya dahilinde banka kredi tahsis ücreti talep etmemektedir.

Bank Pozitif, Türkiye genelinde yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir’de şubeleşmiş durumdadır. Diğer illerde ikamet eden müşteriler Bank Pozitif’ten kredi kullanmak istemeleri durumunda anlaşmalı kurumlardan başvuru yapabilmektedirler. Bank pozitif; bu nedenle taşıt kredisi hizmetini şubesi haricinde yalnızca anlaşmalı kurumlar aracılığı ile verebilmektedir. Bankanın araca kredi kampanyasına internet üzerinden bireysel olarak başvuru yapılamamaktadır. Bank Pozitif’in taşıt kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanan müşteriler kredi geri ödemelerini taksit veya toplu ödeme şeklinde Türkiye’deki herhangi bir bankadan Bank Pozitif’teki hesaplarına EFT (Bankalar Arası Elektronik Fon Transferi) yolu ile gönderebilmektedirler.

Ayrıca bankanın söz konusu kampanyasından yararlanarak kredi kullanan müşteri kredi geri ödemelerini Bank Pozitif’in anlaşmalı olduğu Denizbank gişelerinden yahut Online PTT yolu ile ödeyebilmektedirler. Söz konusu ödemeler sırasında müşteri herhangi bir ücret ödemeden işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın