Fiat, Nissan, Citroen ve Dacia’dan Faizsiz Kampanyalar!

0

2016 yılı başından beri iyi bir performans sergileyen otomotiv pazarı, yılın son çeyreğinde daralma eğilimine girdi. Bahse konu eğilimin sebebi; hükümet tarafından getirilen yeni ÖTV düzenlemesi ve döviz kurlarındaki muazzam artışlar neticesinde otomobil fiyatlarının artış göstermesi. Fiyat artışlarından müşterinin gözünün korkması neticesinde otomotiv markaları birbiri ardına kampanya hazırladılar.

Dacia

Dacia, bu aya özel binek ve hafif ticari modellerinde; 12 bin Türk Lirası ve 24 aya kadar sıfır faiz ile destek veriyor. Dacia, bir diğer seçenekte müşterilerine 15 aya kadar 20 bin Türk Lirası faizsiz destek sunuyor. Daha yüksek meblağda destek almak isteyenler için ise 24 bin Türk Lirası sıfır faizli destek, 12 ay vade olanağı ile veriliyor.

Fiat

Fiat, 2016 yılında adeta patlama yapan modeli; Egea’nın Sedan kasası için 25 bin Türk Lirası’na kadar krediyi sıfır faizli olmak üzere 20 ay vade ile sunuyor. Marka, diğer araçlarında ise müşterilerine taksitli satış olanakları tanımış durumda. Fiat’ın bu sene içerisinde taleplere yetişemediği göz önünde bulundurulduğunda bu kampanya ile birlikte müşteri taleplerinin en üst noktaya taşınacağı muhakkak.

Nissan

Nissan; bütün modellerini kapsayan bir kampanya hazırlamış durumda. Her modelde farklı meblağda uygulanmakla beraber, Nissan’dan sıfır araç alımlarında 6 bin 500 Türk Lirası’na kadar indirim olanağı sağlamak mümkün. Ayrıca Nissan, çeşitli modelleri için faizsiz kredi olanağı da tanıyor.

Citroen

Fransızların otomotiv dünyasındaki temsilcisi Citroen, bu aya özel geniş kapsamlı bir kampanya hazırlamış durumda. Söz konusu kampanya kapsamında; binek otomobillerde 30 bin Türk Lirası’na kadar, hafif ticari araçlarda ise 25 bin Türk Lirası’na kadar faizsiz destek kullanarak taşıt sahibi olmak mümkün. Marka, bazı modelleri için peşin alımlarda direkt nakit indirimi de sağlamaktadır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın