Kamu bankalarından olan Vakıfbank konut kredilerinden ihtiyaç kredilerine kadar farklı meslek gruplarına avantajlı faiz oranları ile kredi kampanyaları düzenlemektedir.

Öğretmenler Günü Kredisi’nden TSK Mensubuna Özel Konut Kredisi’ne Kadar Seçenek Mevcut!

Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi; azami vade 120 ay, minimum faiz oranı aylık yüzde 0,95.

Kamu Personeline Özel Kredide; maksimum vade 48 ay. Söz konusu kredinin asgari faiz oranı ise aylık yüzde 1,15.

Arsa Alım Kredisi’nde; vade süresi azami 48 ay olmakla birlikte faiz oranı da aylık yüzde 1,30 olarak uygulanmaktadır.

Sıfır kilometre taşıt kredisi için aylık yüzde 1,10’dan başlayan faiz oranı uygulanmaktadır. İkinci el taşıt alımı için aylık yüzde 1,13’den başlayan faiz oranları müşteriye yansıtılmaktadır. Bahse konu taşıt ister sıfır kilometre olsun, ister ikinci el olsun kampanyalarda azami vade süresi olarak 48 ay tayin edilmiştir.

Öğretmenler Günü Kredisi’nde; 48 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,13 faiz oranı müşterilere sunulmaktadır. 

İnternet Hızında Kredi kampanyası uyarınca müşterilere iki farklı seçenek sunulmaktadır. Sigortalı kredide faiz oranı aylık yüzde 1,29 olarak müşterilere yansıtılmaktadır. Müşterinin sigorta yaptırma zorunluluğu bulunmayan kredide ise aylık yüzde 1,43 oranın faiz oranı müşterilere uygulanmaktadır. Her iki kredi seçeneğinde de vade süresi maksimum 48 aydır.

KOBİDOST Kredi Kampanyası kapsamında uygulanan faiz oranı aylık yüzde 0,98’dir. Ticaret erbabının kullanabileceği maksimum kredi meblağı 100 bin Türk Lirası olup, tercih edebileceği azami vade süresi ise 36 ay olarak tayin edilmiştir.

KOBİ’lere Şimdi Al 2017’de Öde Kredisi’nde de maksimum 100 bin Türk Lirası’na kadar likite edinebilen esnaf, bu krediye özel 3 ay taksit öteleme hakkına sahiptir.

TSK Personeline Özel Konut Kredisi Kampanyası ile Vakıfbank; zor şartlarda görev yapan askeri personelden dosya masrafı talep etmeden kredi olanağı sunmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın