Ana SayfaKredilerBank Pozitif’ten Adrese Teslim Kredim!

Bank Pozitif’ten Adrese Teslim Kredim!

-

Bank Pozitif müşterilerine anında kredi hizmeti sunuyor. Bankaya gitmeden internetten başvuru yaparak bankadan kredi başvurunuza anında cevap alabilirsiniz. Bank Pozitif’in “Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi” kampanyası ile müşteri evinden çıkmadan kredi sağlayabilmektedir.

Müşteri Bank Pozitif’in internet şubesinden söz konusu ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yaptığında başvurusu otomatik olarak anında değerlendirilmekte ve başvuru sonucu müşteriye iletilmektedir. Kredi başvuru sonucu olumlu olduğu taktirde müşteri bankanın hangi saatte ve adreste kendisini ziyaret edebileceğini yine internet üzerinden belirtmektedir. Akabinde banka belirtilen saat ve adreste müşteriye ulaşarak kredi evraklarını imzalatmakta ve prosedürler tamamlanmaktadır.

Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,29!

Müşterinin Bank Pozitif’ten ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde sağladığı finansman yine müşterinin belirttiği bankadaki hesabına yatırılmaktadır. Bankadan sağlanılan kredi için müşteriden ek masraf talep edilmemektedir. Bank Pozitif’in adrese teslim ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında azami 50 bin Türk Lirası finansman sağlanılabilmektedir. Kampanya kapsamında kredi geri ödemeleri maksimum 36 ay vadede olabilmektedir.

Bankanın kampanya kapsamında belirlediği faiz oranı aylık yüzde 1,29’dur. Aylık faiz oranı ve vade müşteri özelinde değişiklik gösterebilmektedir. Adrese teslim ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında bir müşterinin 36 ay vade ile 10 bin Türk Lirası finansman sağladığı varsayıldığında; kullanılan 10 bin Türk Lirası kredi için uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,29’dur. Müşteri kredi geri ödemesini aylık 365 Türk Lirası civarında yapacaktır. Müşteri 10 bin Türk Lirası olarak kullandığı krediyi takribi 13 bin 120 Türk Lirası kadar ödeyecektir. Kampanya dahilinde kullanılan kredinin müşteriye yıllık toplam maliyet oranı yüzde 20,24 kadar olacaktır.

Kredi geri ödemeleri Bank Pozitif’in anlaşmalı olduğu Denizbank gişelerinden, Online PTT gişelerinden ve herhangi bir bankadan EFT yolu ile masrafsız olarak ödenebilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler