Ana SayfaGündemAktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi

Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi
A

-

Aktif Bank hızlı kredi hizmetinde sınır tanımıyor. N Kolay Kredi kampanyası ile müşterilerine anında ihtiyaç kredisi veren Aktif Bank şimdi de N Kolay Taşıt Kredisi kampanyası ile araç satın almak isteyen müşterilerine likidite sağlıyor. Banka N Kolay Taşıt Kredisi kampanyası dahilinde müşteri aracını alacağı bayiden çıkmadan kredi kullandırımı sağlayabilmektedir.

Araç bankanın anlaşmalı olduğu bayilerden satın alınmakta ve gerekli koşullar sağlanılmakta ise kredi kullanımı bayide tamamlanabilmektedir. Söz konusu kampanya kapsamında uygulanan faiz oranı aylık 1,49’dur.

İkinci Ele de Kredi Desteği!

Kampanya dahilinde kullanılan kredi 48 aya varan vade seçenekleri ile ödenebilmektedir. Aktif Bank kampanya uyarınca hem 0 km hem de ikinci el araçlara finansman sağlayabilmektedir. N Kolay Kredi kampanyası dahilinde azami kullanılabilecek kredi tutarı aracın bedeline göre değişmektedir. Kullanılabilecek kredi miktarı satın alınacak aracın 50 bin Türk Lirası’nın altında ise aracın fatura değerinin yüzde 70’i; aracın fatura bedeli 50 bin Türk Lirası’nın üzerinde ise 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmın yüzde 70’i, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın ise yüzde 50’si kadardır.

İkinci el araç satın almak için kredi kullanımlarında, finansman sağlayabilmek için aracın 7 yaşını geçmemiş olması gerekmektedir. Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi kapsamında müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti sağlanılan likiditenin yüzde 0,5’i kadardır. Bankanın taşıt kredisi kapsamında 48 ay vadede geri ödeme koşuluyla 25 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri 125 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödemek durumundadır.

Uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,49 olup müşterinin aylık ödemesi gereken taksit tutarı 780,29 Türk Lirası kadardır. Kampanya kapsamında kullanılan kredinin müşteriye yıllık toplam maliyet oranı yüzde 24,05 civarındadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol