Ana SayfaKredilerHalkbank’tan Masrafsız Kentsel Dönüşüm Kredisi: Devlet Destekli!

Halkbank’tan Masrafsız Kentsel Dönüşüm Kredisi: Devlet Destekli!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank afet riski olan bölgelerde yapılan ve yapılacak olan yenilenmelere destek sunuyor. Eviniz afet riski olan bölgelerde ise Halkbank’ın sizlere sunduğu uygun faiz oranlı krediden faydalanıp daha güvenli bir yerden konut edinebilirsiniz. “Kentsel Dönüşüm Kredisi” kampanyası ile Halkbank, uzun vade seçeneği ve devlet destekli uygun faiz oranları ile müşterilerini güvenli bölgelere taşıyor.

Kentsel Dönüşüm Kanuna göre riskli yapıların güçlendirilmesi, onarılması ya da yıkılıp yeniden inşa edilmesi amaç edinilmiştir. Yapının riskli olup olmadığı Bakanlar Kurulu’nun belirttiği ya da teknik raporlarla riskli olduğu söylenen gayrimenkuller kentsel dönüşüm kapsamına alınmaktadır. Söz konusu gayrimenkul sahipleri; konutlarını onarmak yahut yeniden inşa etmek için Halkbank’ın uyguladığı kentsel dönüşüm kredisi kampanyasından yararlanabilmektedirler.

180 Aya Kadar Vade Olanağı: Üstelik Masrafsız ve Devlet Destekli!

Halkbank kampanya kapsamında müşterilerine geniş vade seçeneği sunmaktadır. Kampanya uyarınca kullanılan kredi 120 ila 180 ay vadelerle ödenebilmektedir. Vade süresine göre faiz oranları da değişkenlik göstermektedir. Bankanın kentsel dönüşüm kredisi kampanyası dahilinde kredi kullanan müşteriye aylık yüzde 0,80 faiz oranı uygulanmaktadır. Kentsel dönüşüm projelerini de devletin verdiği faiz desteği aylık yüzde 0,33’tür. Yani banka kullanan krediye toplamda aylık yüzde 1,13 faiz oranı uygulamakta, bu faiz oranının yüzde 0,80’i müşteri tarafından ödenmektedir.

Halkbank’ın kentsel dönüşüm kredisi kampanyası dahilinde kullanılan kredi 180 aya kadar olan vade ile ödendiği taktirde banka müşteriye aylık yüzde 0,82 faiz oranı uygulamaktadır. Devletin de yine aylık yüzde 0,33 desteği ile krediye uygulanan toplam faiz oranı aylık yüzde 1,15 olmaktadır. Kullanılan krediye uygulanan faiz oranının aylık yüzde 0,82’lik kısmından müşteri sorumludur. Halkbank Kentsel Dönüşüm Kredisi kampanyası kapsamında müşteriden kredi tahsis ücreti almamaktadır. Yani kullanılan kentsel dönüşüm kredisi için masraf ödenmemektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...