Şekerbank 10 Farklı Pozisyon İçin İş İlanı Yayınladı!

0

Ülkemizin en köklü bankalarından olan Şekerbank, kadrolarına yeni personel almaya devam ediyor. Yayınlanan iş ilanları kapsamında başvuru ve kriterler nelerdir ?

Türkiye geçmişinin en eski bankalarından biri olma ünvanını elinde bulunduran Şekerbank T.A.Ş yeni yayınlanan iş ilanları ile personel alımlarına devam etmektedir. Her yıl düzenli olarak kadrosunu güçlendirmek, ve açık pozisyonlarını doldurabilmek amacıyla banka personel alım ilanları yayınlayan banka, 2016 yılının son dönemini geçirdiğimiz şu günlerde yeni banka iş ilanları yayınlamıştır. 

Banka kadrolarında görevlendirmek üzere; İstihbarat Yönetmen ve yönetmen yardımcıları, Kredi tahsis yönetmeni ve yönetmen yardımcısı, Kobi müşteri temsilcisi gibi farklı pozisyonlar için banka iş ilanı yayınlamaktadır. Bankacılık alanında kariyer hedefleyen gençlere sağladığı istihdam fırsatları ile tercih edilen bankalar arasında yer alan Şekerbank, belli pozisyonlar için banka sınavları da düzenlemektedir. 

Günümüz şartlarında bankacılık alanında yayınlanan iş ilanları özellikle İİBF yeni mezun adayları için oldukça yoğun ilgi görmektedir. Kurumsal bir yapı altında çalışılabilecek olmasının yanı sıra diğer sosyal ve yan haklar ile birlikte bankacılık her dönem prestijli bir meslek olarak görünmektedir. 

Şekerbank tarafından 10 farklı iş ilanı kapsamında personel alım ihtiyacı bulunmaktadır. Bu pozisyonlar için aranan başlıca nitelikler arasında öncelikli olarak 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak geliyor. Ayrıca erkek adayların askerlik tecili de bir diğer önemli nokta olarak karşımıza çıkmaktadı. Banka deneyimli ve deneyimsiz olmak üzere iki şekilde de personel alımları gerçekleştirmektedir. 

Şekerbank bünyesinde oluşan açık pozisyonlar için başvurularınızı ve ayrıca diğer aranan nitelik ve kriterleri bu bağlantıları kullanarak görüntüleyebilirsiniz.

 http://www.kariyer.net/sekerbank-is-ilanlari-c1466-p5108/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın