Ana SayfaGündemAÖF Sınavları Yorumları Gelmeye Başladı! AÖF Güz Dönemi Sınavı Nasıl Geçti?

AÖF Sınavları Yorumları Gelmeye Başladı! AÖF Güz Dönemi Sınavı Nasıl Geçti?
A

-

AÖF Güz dönemi ara sınavları bugün itibariyle sona eriyor. Dün ilk oturumu olan sınavın, bugün ikinci oturumu gerçekleştirilecek. Buna göre yüksek eğitimini açıktan tamamlamaya çalışan öğrenciler sınavdan sonra gelen “sınav nasıl geçti” sorularına cevap veriyorlar.

Açıköğretim Sınavları Nasıl Geçti?

Açıköğretim sınavlarına gelen ilk yorumlar, şüphesiz öğrencilerden olmaktadır. Özellikle sosyal medya ve forumlarda oldukça yoğun bir yorum trafiği var diyebiliriz. AÖF güz dönemi sınavları ilk olarak dün başladı. Bugün ise ikinci oturumu yapılacak olan sınavda, öğrenciler 4 yanlışın 1 doğruyu götürdüğü sınavda ter dökecekler. Lisans ve önlisans diplomalarını dışarıdan almak isteyen öğrenciler ilk sınavın nabzını sosyal medya hesaplarından yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar.

Haftalar öncesinen hazırlanmaya başlayan öğrenciler için ilk oturum dün başladı. Binlerce öğrenci lisans ve önlisans diplomasını açıktan almak için yoğun bir çalışma programına girdi. Çıkabilecek ve benzer soruları çözen öğrenciler, kendilerini  sınava hazırladılar. Peki karşılaştıkları sorular nasıldı? Öğrenciler hedeflerine ulaşabilecekler mi? İşte detaylar…

26 Kasım Cumartesi günü AÖF sınavı ilk oturumuna katılan öğrenciler forumlarda ve sosyal medya hesaplarından yorumlar yazdılar. 4 yanlışın 1 doğruyuı götürdüğü sınavda öğrenciler değişen sisteme sitemde bulundular.Bazı öğrenciler zaman sıkıntısından şikayet ederken, bazıları ise soruların zorluğundan şikayet etti. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol