Advert Advert Advert

AÖF Sınav Soru ve Cevapları Bugün Yayınlanacak mı?

AÖF Sınav Soru ve Cevapları Bugün Yayınlanacak mı?
AÖF Sınav Soru ve Cevapları Bugün Yayınlanacak mı? -

Açıköğretim Fakültüesi güz dönemi sınavı bugün 2. oturum ile son buluyor. Peki AÖF sınav soru ve cevapları bugün yayınlanacak mı? AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman yayınlanır? İşte detaylar...

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) vize sınavları bugün yapılan son sınav ile bitiyor. Sınava giren binlerce öğrencinin merak ettiği soruların cevapları ne zaman yayınlanacak? Heyecanla beklenen sınav sorularının cevapları bugün açıklanacak mı?

AÖF Soru Cevapları Ne Zaman Açıklanacak?

26-27 Kasım 2016 tarihlerinde yapılan AÖF güz dönemi sınavının cevaplarını öğrenciler merakla bekliyor. Eğitimlerini açıktan alan öğrencilerin haftalardır çalışmaları devam etti. Sınava hazırlanan, lisans ve önlisans diplomalarını açıktan almak isteyen öğrenciler bugün itibariyle son güz dönemi sınavına girmiş olacaklar. Her yıl olduğu gibi Açıkööğretim Fakültesi (AÖF) soru cevapları, sınavdan sonra bir hafta içinde yayınlanıyor. Önceki yıllarda olduğu gibi yapılan sınav sonuçları 15 gün içinde Açıköğretim Fakültesi internet sitesinden erişime açılıyor. 

Ülkemizde eğitimlerini dışarıdan çalışarak alan çok sayıda öğrenci mevcuttur. Lisans eğitimi almanın oldukça zor olduğu günümüzde, öğrenciler AÖF ile eğitimlerini dışarıdan almaya başlamıştır. Uzaktan eğitim ile lisans diploması almak daha kolay olmaktadır. 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı olan öğrenciler 2016-2017 Öğretim Yılı Güz Dönemi ara sınavları 26-27 Kasım tarihlerinde yapılacaktır. Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı ise 14 Ocak 2017 Cumartesi ve 15 Ocak 2017 Pazar günlerinde yapılacaktır. 14-15 Ocak 2017 tarihlerinde yeni bir sınav merkezinde sınava girmek isteyen öğrenciler 29 Kasım 2016 tarihine kadar sınav merkezi tercih işlemlerini yapmaları dahilinde Güz dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezinde girebilirler. 29 Kasım 2016 tarihinden sonra yapılan sınav merkezi tercihleri bir sonraki sınavlar için geçerli olacaktır.

açıköğretim sınav soruları aöf sınav soru cevapları aöf vize soru cevapları aöf sınav sonuçları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!