Ana SayfaGündemTürkiye Finans Katılım Bankası Avantajlı Kâr Oranlarıyla “Yeni Yıl Yeni Taşıt Kampanyası”

Türkiye Finans Katılım Bankası Avantajlı Kâr Oranlarıyla “Yeni Yıl Yeni Taşıt Kampanyası”
T

-

Türkiye Finans Katılım Bankası avantajlı oranlar belirlediği “Yeni Yıl Yeni Taşıt Kampanyası” duyurdu. Geçtiğimiz hafta Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren yeni ÖTV düzenlemesi sonrasında otomobil almak isteyen vatandaşların cebinden artık daha fazla para çıkacak. Bu durumu dikkate alan Türkiye Finans avantajlı bir taşıt kampanyası düzenledi.

Türkiye Finans; düzenlediği “Yeni Yıl Yeni Taşıt Kampanyası” uyarınca sadece sıfır kilometre araçlara değil, aynı zamanda ikinci el araç almak isteyen vatandaşlara da likidite desteği sunmaktadır.

Azami Vade Süresi 48 Ay!

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından düzenlenen kampanya uyarınca müşterilere azami 48 aya kadar vade olanağı sunulmaktadır. Banka, müşterinin tercih ettiği vadeye göre değişen faiz oranları tatbik etmektedir.

Yeni Yıl Yeni Taşıt kampanyasından yararlanarak araç almak isteyen vatandaşlar, bankadan likidite desteği almak istediklerinde 24 aya kadar aylık yüzde 1,12 faiz oranına tabi olacaklardır. Söz konusu oran, banka tarafından kampanya dahilinde önerilen en uygun faiz oranıdır. Vade uzadıkça  faiz oranı bir miktar artış göstermektedir.           

Türkiye Finans Katılım Bankası bahse konu kredi kampanyası dahilinde nakit desteği edinmek isteyen müşterilerine 25 ila 48 ay vade aralığında aylık yüzde 1,15 oranında faiz oranı sunmaktadır. Taşıt kredilerindeki cazip oranlar kampanya süresi ile sınırlıdır.  “Yeni Yıl Yeni Taşıt” kampanyasına son başvuru tarihi ise 31 Ocak 2017 olarak tayin edilmiştir.

Türkiye Finans Katılım Bankası seçilen vade dilimine bağlı olmaksızın müşterilerden finansman tahsis ücreti talep etmektedir. Finansman tahsis ücreti, kullanılan likidite meblağının binde beşi oranında sabittir. 40 bin Türk Lirası finansman kullanan bir müşteri kredi tahsis ücreti olarak BSMV dahil olmak üzere bankaya tek seferlik olmak üzere 200 Türk Lirası dosya masrafı ödemesi yapmak durumundadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol