Ziraat Katılım Bankası Taşıt Finansmanı Kampanyası

0

Ziraat Katılım Bankası yaklaşık 2 yıla yakın bir süredir Türkiye’de hizmet vermektedir. Faizsiz bankacılığın aktörlerinden olan Ziraat Katılım Bankası avantajlı kampanyalarla müşterilerine likidite desteği sağlamaktadır. Hemen her konuda finansmana ihtiyacı olan müşteri, Ziraat Katılım Bankası’nın uygun kâr oranları ve vade seçenekleri ile banka tarafından finanse edilmektedir. Ziraat Katılım Bankası faizsiz bankacılıkta araç satın almak isteyen müşterilerine taşıt finansmanı da sağlamaktadır.

Banka sunduğu taşıt finansmanı ile hem 0 km araç sahibi olmak isteyen müşterilere hem de ikinci el araç satın alacak müşterilere likidite sağlamaktadır. Bankanı taşıt kredisi kampanyası dahilinde sağlayabileceği finansman müşterinin satın alacağı aracın fatura bedeline göre değişkenlik arz etmektedir.

Oran Aylık Yüzde 1,12!

Ziraat Katılım Bankası kampanya uyarınca satın alınacak olan aracın fatura bedeli 50 bin Türk Lirası ve altında ise fatura bedelinin yüzde 70’i banka tarafından finanse edilebilmektedir. Söz konusu aracın mali değeri 50 bin Türk Lirası’nın üstünde ise banka fatura bedelinin 50 bin Türk Liralık kısmının yüzde 70’ini; 50 bin Türk Liralık kısmın üstünde kalan meblağın ise yüzde 50’si kadarına likidite sağlayabilmektedir. Kampanya dahilinde banka müşteriye 500 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlamaktadır. Ziraat Katılım Bankası finansman geri ödemelerinde ise uzun vade süresi sunarak müşterilerinin sıkıntıya girmeden taksitlerini ödeyebilmelerine yardımcı olmuştur. Bankanın taşıt finansmanı kampanyası dahilinde uyguladığı azami vade 48 aydır.

Ziraat Katılım kampanya dahilinde geri ödemelerini yapacakları vade süresine göre faiz oranı belirlemiştir. Kampanya dahilinde sağlanılan finansman 36 ay vadeye kadar ödenecek ise uygulanacak kâr oranı aylık yüzde 1,12’dir. Banka tarafından sağlanılan likidite 36 ile 48 ay arası bir vadede ödenecek ise uygulanacak olan kâr oranı aylık yüzde 1,15’tir. Kampanya dahilinde 48 ay vadede geri ödeme sözü ile 50 bin Türk Lirası taşıt finansmanı kullanacak bir müşterinin aylık taksitleri bin 450 Türk Lirası olacaktır. Kampanya dahilinde kasko banka tarafından zorunlu tutulmuştur.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın