QNB Finansbank’tan KOBİ’lere İnternet Bankacılığı İle 150 Bin Türk Lirası’na Kadar Kredi Olanağı!

0

QNB Finansbank KOBİ’lere (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) ihtiyaçları doğrultusunda finansman desteği sağlıyor. İnternet üzerinden tek tıkla yapılacak kredi başvurusu ile KOBİ’ler işlerini bırakmalarına gerek olmadan kredi kullanabilmektedirler. Kampanya dahilinde müşteri limitlerine göre günlük 150 bin Türk Lirası’na kadar ticari kredi kullanılabilmektedir.

Kredi ihtiyacı bulunan KOBİ’ler hafta sonu da dahil olmak üzere QNB Finansbank KOBİ internet bankacılığı üzerinden 03.30 ile 22.30 saatleri arasında likidite sağlayabilmektedirler. Banka tarafından kampanya koşullarına göre yıllık cirosu 20 bin Türk Lirası’na kadar olan Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler finanse edilebilmektedir.

120 Aya Kadar Vade Seçeneği!

QNB Finansbank’ın söz konusu kampanyası dahilinde kredi limiti ve sözleşmelerinde bir sorun olmayan müşteri, ticari taksitli krediler, rotatif krediler ve KOBİ Nakit Hesap kredilerini KOBİ İnternet Bankacılığı üzerinden kullanabilmektedirler. Taksitli ticari kredilerde KOBİ’ler limitlerine göre günlük 75 bin Türk Lirası’na kadar likidite sağlayabilmekte ve 120 aya kadar olan vade seçenekleri ile eşit taksitler halinde bankaya geri ödenebilmektedir.

Rotatif kredilerde de yine müşteri limitine göre günlük 75 bin Türk Lirası’na kadar kredi kullanılabilmekte ve KOBİ’ler nakit akışlarına göre geri ödeme taksitlerinin tarihlerini belirleyebilmektelerdir. Rotatif kredilerde faiz ödemeleri 3 aylık dönemler halinde müşterinin hesabından tahsil edilmektedir. Müşteri KOBİ Nakit Hesap Kredilerini yine limitleri dahilinde yukarda belirtilen saatler arasında KOBİ internet bankacılığı ile istediği zaman kullanabilmektedir.

Söz konusu hesaba para girişi olduğu anda kredi riski anında kapanmakta ve müşteri faiz ödemek durumunda kalmamaktadır. KOBİ internet bankacığı ile yukarda bahsedilenlerden başka birçok işlem yapılabilmektedir. Bu sayede şubeye gitmeden, müşteri işlerini aksatmadan ihtiyacı olan krediyi sağlayabilmekte ve diğer bankacılık işlemlerini yapabilmektedir.  KOBİ internet bankacılığını kullanmak isteyen müşteriler KOBİ internet demosu üzerinden deneme yapabilmektedirler.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın