Ana SayfaKredilerAnadolu Bank’ın Sunduğu Tarımsal Krediler Burada!

Anadolu Bank’ın Sunduğu Tarımsal Krediler Burada!
A

-

Anadolu Bank sadece bireysel müşterilere yönelik krediler sunmuyor. Banka, tarımsal kredi ürünleri ile de yerel üreticiyi destekliyor. Tarımsal üretim yapan yerel üreticiler aldıkları destek sayesinde likidite sıkıntısı çekmeden üretimlerine devam edebilmekte ve uygun vadelerde borçlarını geri ödeyebilmektedirler.

Anadolu Bank tarafından, tarımsal krediler iki ana başlıkta tasnif edilerek müşterilerin kullanımına sunulmuştur. “Tarımsal İşletme Kredileri” ile müşteriler aldıkları finansman sayesinde işlerine yönelik günlük harcamaları ve işletme giderlerini finanse edebilmektedirler. Daha fazla yatırım ile işlerini büyütmek isteyen yerel üreticiler için ise Anadolu Bank tarafından “Yatırım Kredileri” sunulmuştur.

Tarımsal İşletme Kredileri

Büyükbaş ve Küçükbaş Süt ve Besi Sığırcılık Kredisi uyarınca hayvancılık ile uğraşan vatandaşlar bankadan likidite edinebilmektedirler.

Arıcılık Kredisi kapsamında Anadolu Bank arıcılık yapan üreticilere nakit desteği sağlamaktadır.

Risk Transfer Kredileri dahilinde farklı bankalara yahut kooperatiflere borcu olan yerel üreticiler bahse konu borçlarını Anadolu Bank’dan çekecekleri kredi ile kapatabilmekte ve bankaya borçlanabilmektedirler.

Yatırım Kredileri

Tarla Alım Kredisi ile çiftçiler ekecekleri arazileri büyütme olanağına sahiptirler.

Traktör Kredileri; çiftçilikle uğraşan vatandaşlarımızın tarlalarında kullanacakları traktörleri almak için Anadolu Bank’tan alabilecekleri finansman desteği ile traktör sahibi olmalarını sağlayan kredilerdir. Bahse konu kredi kapsamında çiftçiler gerekli şartları sağladıklarında ikinci el traktör de alabilmektedirler.

Ekipman Kredileri; Anadolu Bank tarafından yerel üreticinin işini geliştirmesi için gereken ekipmanların alınmasında kullanılacak maddi olanakların sağlanmasında kullanılan bankacılık ürünlerinin tamamıdır.

Süt Sığırı Alım Kredileri; büyükbaş hayvan besiciliği ile ve süt sağımı ile uğraşan üreticilere verilen bu kredi kapsamında müşterilere sığır alımı için likidite desteği verilerek uygun vadelerde geri ödemeleri istenmektedir.

Sera Yapım Kredileri; örtü altı üretimi yapan çiftçilere banka tarafından sağlanan ve işletmelerini büyütmek için kullanabilecekleri krediler kapsamında bulunan finansmanların tamamıdır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol