QNB Finansbank Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Yatırım Kredisi

QNB Finansbank Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Yatırım Kredisi

Özel sektör bankacılığının önde gelen temsilcilerinden olan QNB Finansbank müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik krediler sunmaya devam ediyor. QNB Finansbank Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Yatırım Kredisi ile kültür balıkçılığına yatırım yapacak yahut hali hazırdaki işletmesini büyütecek olan müşterilerine finansman sağlamaktadır.Özel sektör bankacılığının önde gelen temsilcilerinden olan QNB Finansbank müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik krediler sunmaya devam ediyor. QNB Finansbank Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Yatırım Kredisi ile kültür balıkçılığına yatırım yapacak yahut hali hazırdaki işletmesini büyütecek olan müşterilerine finansman sağlamaktadır.

Söz konusu kredi ile balık üretme havuzları ve işletme binalarının yapımları için finansman sağlayan müşteri aynı zamanda yetiştirme araç ve gereçleri, gerekli olan makineler, aydınlatma ve ısıtma gibi birçok yatırım giderleri için de likidite desteği alabilmektedir.

Azami Vade 120 Ay!

QNB Finansbank'ın Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Yatırım Kredisi ile finansman sağlayan müşteri yatırım harcamalarının ancak yüzde 85'i kadar kredi kullanabilmektedir. Bankanın söz konusu yatırım kredisi kapsamında ipotek teminatlı olarak da kredi kullanılabilmektedir. İpotek teminatlı kredi kullanımında müşteri kredi geri ödemelerini maksimum 120 ay vadede tamamlamak durumundadır.

QNB Finansbank'ın Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Yatırım Kredisi 6 ve 12 ayda bir ödemeli bir kredidir. Bu bakımdan banka müşterilerine kredi taksit ödemelerinde kolaylık sağlamaktadır. Müşterilerin bahse konu kredide tabi olacakları faiz oranı kredi puanları ve şirket sicilleri ile doğru orantılı olarak banka tarafından tayin edilmektedir. QNB Finansbank müşterilerin değerlendirilmesi aşamasında sunduğu faiz oranlarını kendilerine bildirmekte ve onaylarını talep etmektedir.

QNB Finansbank'ın Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Yatırım Kredisi kapsamında likidite sağlamak isteyen müşterilerin Çiftçilik Belgesi'ne sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kültür balıkçığına yatırım yapacak olan müşterinin kredi kullanabilmesi için Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'ndan alınacak olan izin belgesi, su ürünleri izin belgesi, su ürünleri yetiştiriciliği belgesi olması gerekmektedir. Sayılan belgelerle birlikte nüfus cüzdanı fotokopisini de başvuruda belgelemesi gereken müşteriden bankada yapılacak olan incelemede ilave bir belge yahut teminat istenebilmektedir. qnb finansbank su ürünleri kredileri su ürünleri kredi oranları qnb finansbank kredileri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?