Turkish Bank, ülkemiz bankacılık sektörünün gelişmekte olan aktörlerinin başında geliyor. Müşteri portföyünü zenginleştirmek isteyen Turkish Bank, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda pek çok kredi ürünü hazırlamış durumda.

Turkish Bank tarafından hazırlanan kredi ürünlerinde farklı vade ve vadelere göre de farklı faiz oranları bulunmaktadır. Banka, ev sahibi olmak isteyenler için konut kredisinden, tekne sahibi olmak isteyenler için tekne kredisine kadar geniş skalada kredi ürünlerini müşterilerine sunmuştur.

Eğitim Kredisi

Turkish Bank eğitime verdiği önemi, eğitim harcamaları için özel olarak kredi ürünü hazırlayarak gösteriyor. Banka eğitim kredisi kapsamında müşterilerine 3 farklı vade seçeneği sunuyor. 3 ve 6 aylık vadeli eğitim kredisi kullanımları için aylık yüzde 1,20 oranında faiz belirleyen Turkish Bank; kredi kapsamında azami vade olan 12 aylık süre için ise aylık yüzde 1,22 oranında faiz oranı tayin etmiştir.

İhtiyaç Kredisi

Müşterilerinin ani gelişen harcamalarına likidite desteği sağlamak isteyen Turkish Bank, sunduğu ihtiyaç kredisi uyarınca maksimum 36 ay vadeye kadar finansman olanağı tanımaktadır. 6 ay vadeli kredi kullanımları için aylık yüzde 1,20 oranında faiz tatbik eden banka, 7 – 12 ay arası kredi kullanımlarında aylık yüzde 1,22 faiz oranını müşterilerine yansıtmaktadır. 13 – 18 ay aralığında vade seçeneği ile kredi kullanan müşterileri için aylık yüzde 1,25 oranında faiz belirleyen banka, 19 – 36 ay aralığındaki kredi kullanımları için aylık yüzde 1,30 seviyesinde faiz oranı belirlemiştir.

Taşıt ve Tekne Kredisi

Taşıt ve Tekne almak isteyen müşterileri için de likidite olanağı sunan Turkish Bank; 12 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,20 faiz oranı, 13 – 36 ay arası kredi edinimlerinde ise aylık yüzde 1,30 düzeyinde faiz oranı uygulamaktadır.

Konut Kredisi

Turkish Bank’tan finansman desteği alarak ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar; 12 aya kadar aylık yüzde 0,98 oranında faiz ile kredi kullanabilmektedirler. Faiz oranı 13 ila 36 ay aralığında aylık yüzde 1,10 seviyesine yükselirken, 37 – 60 ay aralığında ise aylık yüzde 1,30 düzeyine çıkmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + 6 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.