Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Masrafsız Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi!

Vakıfbank’tan Masrafsız Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bir ya da birkaç kredi kartı bulunan ve kredi kartı borçlarını ödemekte sıkıntı yaşayanlara Vakıfbank finansman desteği sağlıyor. Vakıfbank’tan kredinizi alıp kredi kartı borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Vakıfbank “Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi” kampanyası ile müşterilerinin kredi kartı borçlarını ödeyebilmesi için likidite imkanı sunuyor.

Vakıfbank; Kredi Kartı Borç Transferi kredisinde müşterilerine maksimum 20 bin Türk Lirası kredi kullandırmaktadır. Azami limiti 20 bin Türk Lirası olan kredinin ödenebileceği vade süresi ise maksimum 18 aydır.

3 Ay Taksit Ertelemek de Mümkün!

Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi kampanyası dahilinde finansman sağlayan bir müşteri ödemelerini eşit taksitlerle yapabileceği gibi değişken taksitli olarak da kredi taksit ödemeleri yapılabilmektedir. Vakıfbank müşteri özelinde farklı ödeme programları oluşturarak değişken taksitli kredi geri ödeme seçenekleri ile müşterilerin kredi taksiti ödemelerinde kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca banka kampanya kapsamında kullanılan kredi geri ödemelerinde 3 ay erteleme seçeneği de sağlamaktadır. Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi kampanyası dahilinde banka tarafından uygulanan faiz oranı aylık 1,40’tır. Masrafsız kredi olan “kredi kartı borç transferi kredisinde”, kredi tahsis ücreti bulunmamaktadır.

Vakıfbank’ın borç transferi kredisi kampanyası koşullarına göre hayat sigortası yaptırmak zorunlu tutulmuştur. Kampanya dahilinde yaptırılan hayat sigortası poliçe prim ücreti müşteri tarafından ödenmektedir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti kişinin yaşına, cinsiyetine ve kullanılan kredi miktarına bağlı olarak değişmektedir.

Kampanya dahilinde 18 ay vadede ödeme koşulu ile 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan 35 yaşındaki erkek müşteri için 1 yıllık hayat sigortası prim ücreti yaklaşık 71,09 Türk Lirası’dır. Söz konusu meblağın müşteriye efektif yıllık maliyet oranı yüzde 22,1307 civarında olacaktır. Ayrıca müşteri söz konusu kredi kullanımı için kredi tahsis ücreti ödemeyecektir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.