Vakıfbank’tan Masrafsız Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi!

0

Bir ya da birkaç kredi kartı bulunan ve kredi kartı borçlarını ödemekte sıkıntı yaşayanlara Vakıfbank finansman desteği sağlıyor. Vakıfbank’tan kredinizi alıp kredi kartı borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Vakıfbank “Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi” kampanyası ile müşterilerinin kredi kartı borçlarını ödeyebilmesi için likidite imkanı sunuyor.

Vakıfbank; Kredi Kartı Borç Transferi kredisinde müşterilerine maksimum 20 bin Türk Lirası kredi kullandırmaktadır. Azami limiti 20 bin Türk Lirası olan kredinin ödenebileceği vade süresi ise maksimum 18 aydır.

3 Ay Taksit Ertelemek de Mümkün!

Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi kampanyası dahilinde finansman sağlayan bir müşteri ödemelerini eşit taksitlerle yapabileceği gibi değişken taksitli olarak da kredi taksit ödemeleri yapılabilmektedir. Vakıfbank müşteri özelinde farklı ödeme programları oluşturarak değişken taksitli kredi geri ödeme seçenekleri ile müşterilerin kredi taksiti ödemelerinde kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca banka kampanya kapsamında kullanılan kredi geri ödemelerinde 3 ay erteleme seçeneği de sağlamaktadır. Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi kampanyası dahilinde banka tarafından uygulanan faiz oranı aylık 1,40’tır. Masrafsız kredi olan “kredi kartı borç transferi kredisinde”, kredi tahsis ücreti bulunmamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ağustos Ev Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank’ın borç transferi kredisi kampanyası koşullarına göre hayat sigortası yaptırmak zorunlu tutulmuştur. Kampanya dahilinde yaptırılan hayat sigortası poliçe prim ücreti müşteri tarafından ödenmektedir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti kişinin yaşına, cinsiyetine ve kullanılan kredi miktarına bağlı olarak değişmektedir.

Kampanya dahilinde 18 ay vadede ödeme koşulu ile 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan 35 yaşındaki erkek müşteri için 1 yıllık hayat sigortası prim ücreti yaklaşık 71,09 Türk Lirası’dır. Söz konusu meblağın müşteriye efektif yıllık maliyet oranı yüzde 22,1307 civarında olacaktır. Ayrıca müşteri söz konusu kredi kullanımı için kredi tahsis ücreti ödemeyecektir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın