Ana SayfaKredilerYapı Kredi Bankası’ndan Masrafsız Alış Veriş Kredisi

Yapı Kredi Bankası’ndan Masrafsız Alış Veriş Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi sağladığı finansman olanaklarıyla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Taşıttan konuta, ihtiyaçtan eğitime kadar bir çok ihtiyaç için kredi veren banka şimdi de alışveriş kredisi imkanı sağlıyor.

Yapı Kredi’nin Alışveriş Kredisi ile kredinizi alıp alışveriş yapabilir, dilerseniz de alışverişinizi yapıp bir Yapı Kredi şubesine başvurarak yüzde 100 onaylı Alışveriş Kredisi ile taksitlendirme yaptırarak ödemelerinizi yaptırabilirsiniz. Yapı Kredi Alışveriş Kredisi kapsamında minimum 500 Türk Lirası maksimum ise 25 bin Türk Lirası sağlamaktadır. Kredi kapsamında azami vade 24 aydır.

Aylık Yüzde 1,19’dan Başlayan Faiz Oranı

Müşteri 2 bin Türk Lirası’na kadar kullandığı kredileri maksimum 12 ay vadede ödeyebilmektedir. 2 bin Türk Lirası ile 25 bin Türk Lirası arasındaki bir meblağda kullanılan krediler 12 ile 24 ay arası vadelerde ödenebilmektedir. Alışveriş Kredisi’nde kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Yapı Kredi’nin söz konusu kredisi kapsamında faiz oranları vadeye ve çekilen meblağ tutarına göre farklılık arz etmektedir. Alışveriş Kredisi kapsamında sağlanılan finansman ve oranlar/ ücretler örnekle açıklanacak olursa; kredi kapsamında 5 bin Türk Lirası likidite sağlayan bir müşteriye 24 ay vade ile ödeme sözüne binaen aylık yüzde 1,29 faiz oranı uygulanacaktır. Kullandığı kredi için dosya masrafı ödemeyecek olan müşteri aylık 251,01 Türk Lirası kadar kredi taksiti ödeyecektir. Kullandığı kredinin müşteriye olan aylık efektif faiz oranı yüzde 1,6867 (sigorta hariç olmak üzere) olacaktır.

Müşteri 5 bin Türk Lirası olarak sağladığı finansmanı takribi 6 bin 24 Türk Lirası olarak geri ödeyecektir. Alışveriş Kredisi koşullarına göre 24 ay vadede geri ödeme şartı ile 25 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteriye aylık yüzde 1,19 faiz oranı uygulanacaktır. Banka müşteriden söz konusu kredi için kredi tahsis ücreti talep etmeyecektir. Müşteri aylık bin 238 Türk Lirası civarında kredi taksiti ödeyecek olup toplanda geri ödenecek miktar takribi 29 bin 705 Türk Lirası kadardır. Alışveriş Kredisi kapsamında kullanılan 25 bin Türk Lirası kredinin aylık efektif faiz oranı (sigorta hariç) yüzde 1,5457 olacaktır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.