Denizbank İŞKUR Destekli İletişim Merkezi Asistanları Alıyor!

1

Bankacılık sektörü içerisinde adını altın harfler ile yazdırmakta olan bankalardan bir tanesi olan Denizbank, dinamik bir şekilde banka personel alımlarını gerçekleştirmekte olan bankalardandır. 

Denizbank ve benzeri büyük bankalar için okul başarısı, sektör içerisinde deneyim ve bu deneyim ile de sabit donanım büyük önem arz etmek ile beraber, farklı faktörler de boyut kazanmaktadır. Bu faktörlerden bir tanesi olarak sayabileceğimiz projeler, bankacılık alanında iyi bir pozisyon almak isteyenler için değerlendirilmesi gerekli olan fırsatlar arasındadır.

Denizbank ile İşkur’un ortak bir şekilde geliştirmekte olduğu projeler arasında gösterilen İşkur destekli iletişim merkezi asistanı pozisyonu için alım yapılacaktır. Söz konusu banka iş ilanı ve de proje ile ilgilenmekte olan adayların ise, henüz 29 yaşından gün almamış olmaması, minimum derecede lise ya da meslek yüksek okulu mezunu olabilmesi, kendisine ait vasıflara güvenmesi ve de satış becerisine sahip olabilmesi gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Banka ilanı ile ilgilenen ve de başarılı görülenler; proje içerisinde yer almaya hak kazanmakla birlikte, 1 aylık periyot dahilince Deniz Akademi’de sertifikalı bir şekilde eğitim gördükten sonra, 2 aylık periyotta uygulamalı şekilde işbaşı eğitimi alacak ve toplam 3 ayın sonunda ise program dahilinde başarılı görülmesi dahilinde Denizbank içerisinde iş garantisi edinebilecektir.  

Proje ile ilgilenen adaylar, aşağıda yer alan link ile projeye ulaşabilirler:

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s-is-ilanlari?firma=18421

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın