Ana SayfaKredilerKuveyt Türk Katılım Bankası’ndan Kredi Notuna Göre İhtiyaç Finansmanı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan Kredi Notuna Göre İhtiyaç Finansmanı!

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası, ani harcamalar ile bunalan müşterilerinin yanında oluyor. Banka duyurduğu ihtiyaç finansmanı kampanyası ile müşterilerine uzun vadeli likidite olanağı sunuyor. Müşteriler için sunulan finansman meblağı için uygulanacak kar oranı ise müşterinin kredi puanına göre belirleniyor.

Müşterinin; daha önceki kredi ve kredi kartı, finansman ve finansman kartı kullanımlarının düzeni ile borç sadakati veya her türlü bankacılık işlemleri dikkate alınarak oluşturulan “kredi puanının” durumuna göre Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterilerine kar oranı belirlemiş durumda.

Puan Skalası ve Vade

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) Skoru 1800 ve üzeri olan müşteriler için Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından aylık yüzde 1,30 kar oranı uygulanmaktadır.

KKB Skoru 1699 – 1800 olan müşteriler için Kuveyt Türk tarafından aylık yüzde 1,34 kar oranı sunulmaktadır.

KKB Skoru 1599 – 1700 olan müşteriler için banka tarafından aylık yüzde 1,40 kar oranı tatbik edilmektedir.

KKB Skoru 1399 – 1600 olan müşteriler için Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından aylık yüzde 1,42 kar oranından ihtiyaç finansmanı sağlanmaktadır.

KKB Skoru 1400 altı olan müşteriler için banka tarafından aylık yüzde 1,44 kar oranı belirlenmiştir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından belirlenen bu oranlar dahilinde finansman edinmek isteyen müşteriler kampanya uyarınca azami 48 aya kadar vade seçerek borçlarını geri ödeme olanağına sahiptir. Banka; bütün kredi puanı seçimlerinde ve dolayısıyla değişken faiz oranlarından finansman edinimlerinde sabit dosya masrafı almaktadır. Dosya masrafı (kredi tahsis ücreti), müşterinin kullandığı finansman meblağının binde beşi oranında sabittir. 50 bin Türk Lirası likidite kullanan müşteri bankaya tek seferde 250 Türk Lirası meblağı masraf olarak ödemek durumundadır. Bunun haricinde sigorta masrafları da müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,367BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler