Ana SayfaKredilerDenizbank’tan Kamu ve Belediye Çalışanları Kredisi

Denizbank’tan Kamu ve Belediye Çalışanları Kredisi
D

-

Kamu ve Belediye çalışanlarına ihtiyaç kredisi Denizbank’tan. Her türlü ihtiyacınız için gereken finansmanı avantajlı koşullarla Denizbank’tan sağlayabilirsiniz. Denizbank kamu ve belediye çalışanları için özel ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. “Kamu ve Belediye Çalışanları Kredisi” uygulaması dahilinde banka 48 aya kadar olan vade imkanları sunuyor.

48 aya varan vadelerle ödeme imkanı ile müşterilere sunulan kredi uygulamasında faiz oranı aylık yüzde 1,34’ten başlamaktadır. Kredi geri ödemesinin yapılacağı vadeye göre farklı faiz oranları uygulanan Kamu ve Belediye Çalışanları Kredisinde 12 aya kadar olan vadelerde aylık yüzde 1,34 faiz oranı uygulanmaktadır.

Vadeye Göre Değişen Faiz Oranı!

Kredi uygulaması kapsamında sağladığı finansmanı 13 ile 24 ay arasında ödemek isteyen kamu ve belediye çalışanlarına aylık yüzde 1,39 faiz oranı yansıtılmaktadır. Müşteri 25 ile 48 ay arasında kredi geri ödemesini tamamlayacak ise uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,49 olacaktır. Kamu ve Belediye Çalışanları Kredisi koşullarına göre bahsedilen faiz oranları 4 bin 1 Türk Lirası ve üzeri meblağlarda kullanılan krediler için banka tarafından belirlenen faiz oranlarıdır.

Denizbank söz konusu kredi uygulaması kapsamında müşterilerinden kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti çekilen kredi miktarının yüzde 0,5’i kadardır. Kredi kullanımı esnasında tek seferde banka tarafından tahsil edilmektedir. Kamu ve Belediye Çalışanları Kredisi dahilinde banka, müşterinin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşteri tarafından ödenmekte olup; müşterinin yaşına, cinsiyetine ve sağlanılan finansman tutarına bağlı olarak değişkenlik arz etmektedir.

Kamu ve Belediye Çalışanları Kredisi uygulaması koşulları dahilinde 48 ay vadede geri ödeme şartı ile 50 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteriye kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 24,07 olacaktır. Ayrıca kamu yahut belediye çalışanı kullandığı söz konusu kredi için 250 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödemek durumundadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol