Ana SayfaKredilerHalk Bankası’ndan Devlet Faiz Sübvanseli Ticari Kredi

Halk Bankası’ndan Devlet Faiz Sübvanseli Ticari Kredi
H

-

Toplumun her kesimine, her bütçeye yönelik kredi uygulamaları düzenleyen Halkbank esnaf ve sanatkarlara da özel kredi imkanları sunmakta. Her ihtiyaca, her esnafa uygun esnaf kredileri avantajlı koşullar, uzun vade süresi ve uygun faiz oranları ile esnaf ve sanatkarların hizmetine sunuluyor.

Esnaf ve sanatkarlara özel kredi uygulamaları oluşturan Halkbank işletme sermayelerinin karşılanması amacı ile 150 bin Türk Lirası’na kadar likidite imkanı sağlamaktadır. Ayrıca müşteri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri kefaleti ile finansman sağlayabileceği gibi Halkbank’ın doğrudan kullandırım yoluyla müşterilere sunulan kredi imkanından da yararlanabilmektedirler. Bahsedilen bu kredilerde hazine faiz desteği bulunmaktadır. Yani söz konusu finansman sağlanımlarında devlet faiz sübvansesi imkanı tanınmaktadır.

60 Aya Varan Vade Olanağı!

Halkbank’ın esnaf ve sanatkarlara yönelik kredileri arasında devlet destekli finansmanlardan farklı olarak “Halk Esnaf Destek Paketi” de bulunmaktadır. Finansman ihtiyacı bulunan müşteriler Halk Esnaf Destek Paketi ile de likidite sağlayabilmektelerdir. Halkbank’ın esnaf ve sanatkarlara özel sunduğu ürünler 4 başlıkta sıralanabilmektedir. -ESKKK (Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri) Kefaletiyle Krediler: Söz konusu kredide yüzde 4’ten başlayan faiz imkanı ve 60 aya varan vade seçenekleri müşteriye sunulmaktadır. -ESKKK Kefaleti Olmaksızın Krediler: Kredi ile esnafın hammadde ve döner sermeye ihtiyaçlarına yönelik finansman sağlanabilmektedir.

Aylık, 3 aylık ve 6 aylık ödeme seçenekleri ile 60 aya kadar olan vade imkanı mevcuttur. -0 (sıfır) Faizli Esnaf Kredileri: Söz konusu kredi ile kaybolmaya yüz tutan meslek kollarında yani çini ve çömlek yapıcılığı, bakır işletmeciliği, el dokuma işleri ve bunun gibi daha birçok meslek dalında faaliyet gösteren, ayrıca Esnaf Vergi Muafiyet Belgesi’ne sahip olan esnaf ve sanatkarlar yüzde 100 faiz indirimli krediden faydalanabilmektedirler. – Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi: Söz konusu kredi ile % 100 faiz indirimli 100 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlanabilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol