Ana SayfaKredilerOdeabank Borç Transferi Kredisi!

Odeabank Borç Transferi Kredisi!
O

-

Odeabank borç transferi kredisiyle işinizi kolaylaştırıyor. Farklı bankalardan kullandığınız kredilerin borçlarını ödemekte zorlanıyor musunuz? Ayrı ayrı bankalara ödeme yapmaya vaktiniz mi yok? Kredi kartı borçlarınız mı birikti? Odeabank size özel kredi veriyor. “Borç Transferi Kredisi” kampanyası dahilinde Odeabank’tan finansman sağlayabilir, tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Odeabank borç transferi kredisi kapsamında uzun vade avantajıyla ödemelerinizi cüzi miktarlarla, zorlanmadan, tek kalemde yapabilirsiniz. Odeabank borç transferi kredisi kampanyası uyarınca aylık yüzde 1,55 faiz oranı uygulamaktadır.

Azami Vade 36 Ay!

Odeabank borç transferi kredisi kampanyası dahilinde müşteri aylık yüzde 1,55 faiz oranı ile sağladığı likiditeyi 36 aya kadar olan vade seçenekleri ile ödeyebilmektedir. Odeabank borç transferi kampanyası kapsamında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında olup, kredi kullandırımı sırasında tek seferliğine müşteriden tahsil edilmektedir. Ayrıca banka kampanya uyarınca müşteriden hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi miktarına, vade süresine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Borç transferi kredisi uygulaması kapsamında sağlanılan finansman ve maliyet oranları bir örnek ile açıklanacak olursa; aylık 1,55 faiz oranı ile 20 bin Türk Lirası likidite sağlayan bir müşteri 36 ay vadede kredisini geri ödemek istediği taktirde aylık ödeyeceği taksit miktarı 767 Türk Lirası olacaktır. Ayrıca kampanya dahilinde kullanılan kredinin müşteriye aylık maliyet oranı yüzde 1,8925 olurken; yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 25,2292 olacaktır. Odeabank borç transferi kampanyası kapsamında kullanılan 20 bin Türk Lirası için 100 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.

Hayat sigortası poliçe bedeli, kredi kullanan müşterinin özelliklerine göre değişkenlik göstereceğinden verilen örnekte poliçe ücreti belirtilmemiştir. Kredi başvurusu sırasında Odeabank şubelerinden bu konuda bilgi alınabilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol