Ekonomi Fibabanka Kiraz Hesap’tan Yüksek Faiz Fırsatı!

Fibabanka Kiraz Hesap’tan Yüksek Faiz Fırsatı!

Son Güncelleme:

Fibabanka mevduat sahibi müşterilerinin paralarını yüksek faiz imkanı ile değerlendirebilecekleri bir hesap duyurdu. Kiraz Hesap adı ile tanıtılan bankacılık ürünü, mevduat sahibi müşterileri brüt yüzde 11,75 faiz oranından karşılıyor.

Fibabanka tarafından müşterilerine sunulan yüzde 11,75 brüt faiz oranı sadece Kiraz Hesap için geçerli olup azami 60 güne kadar uygulanmaktadır.

Faiz Edinebilmek İçin Alt Limit 3 Bin Türk Lirası!

Fibabanka Kiraz Hesap dahilinde faiz getirisi elde etmek isteyen müşterileri için minimum 3 bin Türk Lirası sınır belirlemiştir. Müşteri ancak 3 bin Türk Lirası’ndan daha yüksek tutarlarda faiz getirisi elde etmeye başlayabilmektedir.

Kiraz Hesap’ta, minimum 3 bin Türk Lirası olmak şartı ile, nakit ihtiyacınıza göre müşterinin tayin edeceği meblağ vadesiz hesapta bırakılmaktadır. 3 bin Lira yahut müşteri tarafından belirlenen vadesiz hesapta bırakılacak meblağ üzerinden asgari bin Türk Lirası, maksimum 500 bin Türk Lirası aralığındaki mevduatlar için hoş geldin faizi oranından yararlanılabilmektedir. Banka mevduat alt limiti uyguladığı gibi üst limitin üzerine de faiz muafiyeti uygulamaktadır. Şöyle ki; Kiraz Hesaba vadeli hesap üst limitinin üzerinde para yatırılması durumunda, sadece vadesiz alt limit üzerinde kalan 500 bin Türk Lirası’na kadar faiz işletilmektedir. Vadeli mevduat üst limitinin üzerindeki tutar vadeli hesapta değerlendirilmemekte ve vadesiz hesapta tutulmaktadır.

Fibabanka Kiraz Hesaba, saat 17.00’den sonra gelen mevduatlar, faize tabi tutar aralığında kalması durumunda ertesi günden itibaren faiz kazanmaya başlamaktadır.  Bununla birlikte Kiraz Hesap’tan, vadesiz Türk Lirası hesabından gerçekleştirilen bütün işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Günün 24 saati ve tatil günlerinde dahi Kiraz Hesaba para yatırılabilmektedir. Ayrıca alt limit tutarına kadar para çekimi de vadesiz hesaptaki gibi gerçekleştirilebilmektedir. Yine alt limit ile sınırlı olmakla birlikte istenilen hesaba havale de yapılabilmektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,269BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,620TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler