Ana SayfaKredilerTüm Kamu Çalışanlarına Özel Cazip Faiz Oranlı Kredi Citibank’ta!

Tüm Kamu Çalışanlarına Özel Cazip Faiz Oranlı Kredi Citibank’ta!
T

-

Citibank tüm kamu çalışanlarına özel kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Aylık yüzde 1,19 faiz oranı ile finansman olanağı tanınan kamu çalışanları ihtiyaçlarını anında giderebilmekte ve borçlarını geniş vadelerde bankaya geri ödeyebilmektedirler.

Citibank’ın avantajları sadece faiz oranları ile de sınırlı değil. Kredi başvurusu kısa mesaj ya da internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir.  Kredi kampanyası kapsamında “ E ” yazıp 2484’e SMS göndererek veya bankanın resmi internet sitesinden kolay kredi başvurusu yapılabilmekte ve ön onay anında alınabilmektedir.

Yeni Müşteri Olmak Şart!

Citibank, tüm kamu çalışanlarına özel kredi kampanyasından yararlanabilmek için Citibank’tan daha önce kredi kartı veya bireysel kredi almamış olma şartı aranmaktadır. Yani bu kampanyadan bankanın yeni kredi müşterileri yararlanabilmektedir. Kısa mesajla yahut internetten yapılan başvuruların olumlu sonuç vermesi yani onaylanması durumunda banka gerekli belgeleri müşterinin beyan ettiği adrese gönderebilmektedir.

Citibank tarafından müşterilere sunulan aylık yüzde 1,19 faiz oranı, maksimum 48 ay vade ve en fazla 20 bin Türk Lirası’na kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerden kullanılan kredi meblağının yüzde 4’ü kadar dosya masrafı tahsil edilmektedir.

Citi Bank, tüm kamu çalışanlarına özel kredi kampanyasından faydalanarak 10 bin Türk Lirası likidite edinmek isteyen bir müşteri, 400 Türk Lirası dosya masrafı ödemek durumundadır. Kullanılan 10 bin Türk Lirası kredinin bankaya 48 ayda geri ödenmek istenmesi durumunda müşterinin aylık ödemesi gereken taksit tutarı yaklaşık 290 Türk Lirası olacaktır. Kredinin müşteriye aylık maliyet oranı yüzde 1,74 oranında olacaktır. Bahse konu kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 20,48 düzeyinde gerçekleşecektir.

SMS yahut internet sitesi aracılığı ile kredi başvurusu yapan müşterinin ön onay alması durumunda banka, kredileri 1 iş günü içerisinde onaylayıp müşterinin istediği hesabına yatırmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol