Ana SayfaKredilerCitibank’tan Aylık Yüzde 0,95 Faiz Oranı ile Bireysel İhtiyaç Kredisi!

Citibank’tan Aylık Yüzde 0,95 Faiz Oranı ile Bireysel İhtiyaç Kredisi!
C

-

Citibank, küçük ihtiyaçları olan ve bu ihtiyaçları için mini ihtiyaç kredisi arayan müşterileri için çok avantajlı bir kredi kampanyası duyurdu. Bankanın internet sitesinden duyurulan kampanyada uygulanan faiz oranı aylık yüzde 0,95!

Citibank tarafından, yüksek meblağlı finansmana ihtiyaç duymayan müşteriler düşünülerek hazırlanan kampanya uyarınca kullandırılan azami kredi meblağı 2 bin Türk Lirası ile sınırlandırılmıştır.

Maksimum Vade 12 Ay: Günlük 6 Lira Kredi Geri Ödemesi!

Citibank’tan aylık yüzde 0,95 faiz oranı ile bireysel ihtiyaç kredisi almak isteyen müşterilerin, kredi kampanyası uyarınca tercih edebilecekleri maksimum vade süresi 12 ay ile sınırlandırılmıştır. Her anlamda limitlerin düşük tutulduğu kredi, müşterilerin ekonomik durumlarını zorlamayacak mahiyette hazırlanmıştır.

Maksimum 12 ay vade ile azami 2 bin Türk Lirası kredi edinecek müşteri uzun vadeli ve yüksek meblağlı borçlanmadığı için ekonomik olarak sıkıntı yaşamadan taksitlerini geri ödeyebilecektir. Aylık yüzde 0,95 faiz oranı da bireysel ihtiyaç kredileri arasındaki en iyi oranlardan biridir diyebiliriz.

Citibank’tan aylık yüzde 0,95 faiz oranı ile 2 bin Türk Lirası bireysel ihtiyaç kredisini 12 ay vadeli olarak kullanan bir müşterinin bankaya kredi vadesi boyunca ödemesi gereken aylık taksit tutarı takribi 178 Türk Lirası olacaktır. Yani müşteri günlük 6 Türk Lirası geri ödeme yaparak kullandığı 2 bin Türk Liralık kredinin borcunu 1 sene içerisinde tamamlama olanağına sahiptir.

Kredi kampanyası kapsamında banka müşterilerinden binde 4 oranında kredi tahsis ücreti almakta olup, 2 bin Türk Lirası finansman ediniminde müşteriye yansıtılacak dosya masrafı 80 Türk Lirası olacaktır. Citibank kredi faiz oranlarını değiştirme hakkının saklı olduğunu deklare ettiğinden, bahse konu krediyi kullanmak isteyen vatandaşların, kredi başvurusu öncesinde faiz oranlarını Citibank şubelerinden bir kez daha teyit etmelerinde fayda vardır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol