Ana SayfaBanka İş İlanlarıQNB Finansbank Türkiye Geneli Personel Alımı Yapacak!

QNB Finansbank Türkiye Geneli Personel Alımı Yapacak!

-

Türk Bankacılık sektörünün en güçlü bankaları arasındaki yerini koruyan ve geçtiğimiz yıllarda yaptığı emeklilere özel kampanyalar ile müşteri portföyünü kat kat genişleten QNB Finansbank, uzun vadede sürdürülebilir büyüme elde etmeye devam ediyor. Türkiye’nin neredeyse her ilinde ve ilçesinde şubesi bulunan QNB Finansbank, şubesi olmayan yerlerde de ATM açarak bankacılık sektöründeki yerini sürekli olarak korumakta.

Körfez Arap ülkelerinin en büyük bankası olan QNB, geçtiğimiz ay Finansbank’ı 2.7 milyar Euro’ya satın alarak, daha önce satın aldığı ABank’ın yanında Türkiye bankacılık sektöründeki yerini güçlendirdi. Aslen Katar firması olan QNB, aynı zamanda Digiturk’ü satın alarak, Boyner’e de ortak oldu.

Gelişen, büyüyen ve müşteri talep ve isteklerine hızlı çözümler üreten QNB Finansbank, yeni kadro alımlarında da banka iş ilanları ile internet üzerinden adayların kolay başvuru yapabilecekleri kanallar sunuyor.

“Bu takımda yükselmenin sınırı yok” sloganıyla kadro alımı yapacağını duyuran Finansbank, “Yenilikçi, hevesli, başarılı yıldız bir Finansçı olmaya hazırsan, seni aramızda bekliyoruz!” cümlesiyle kapılarını yeni adaylara açtığını duyurdu.

QNB Finansbank’ın başvuruları internet üzerinden devam ediyor. Banka sınavlarının yanı sıra, personel ihtiyacı olması durumunda, yapılacak banka personeli başvurularını değerlendirmeye alacak. 

Yapılacak olan başvuru, banka genelinde açık pozisyon olması durumunda değerlendirmeye alınacağı göz önünde bulundurulduğunda, bankacılık sektörülerinde çalışmak isteyen herkesin ilgisini çekiyor. Başvuru koşulları arasındaki kriterlerde; halkla ilişkiler yönü kuvvetli, güler yüzlü, çalışma hayatındaki istikrara özen gösteren, analitik düşünme yeteneğine sahip ve kendini analitik düşünme yeteneğinde geliştirmeye hevesli olmak gibi başlıca maddeler yer alıyor.

Yapılan başvuruların hepsi, QNB Finansbank tarafından değerlendirmeye alınacaktır. İş başvurusunun onaylanması durumunda banka, işe alımı gerçekleştirilecek kişi ile direk iletişime geçecektir.

QNB Finansbank Bankası iş başvuruları ve diğer ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/genel-basvuru-is-ilani/15343

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,395BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler