Kuveyt Türk Bireysel Bankacılık Uzman ve Uzman Yardımcıları Arıyor

0

Temelleri 1989 senesinde atılmış olan ve de adından uluslararası alan içerisinde de kısa bir sürede bahsedilmeye başlanıp, Türkiye içerisinde de sunduğu hizmete büyük bir profesyonellik ile devam etmekte olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, bünyesi altında 350 adet şube ve 5000 kişiden fazla kişi bulundurmakta olup, sunduğu hizmeti daha etkili bir hale getirip bunu da daha hızlı bir şekilde yapmak isteyen bankalardan bir tanesi olarak gelişmekte olup, düzenli olarak yaptığı banka personel alımları ile ailesini her gün biraz daha büyütmektedir.

Bankanın, talep ettiği bir diğer pozisyon ise Bireysel Bankacılık Uzman ve Uzman Yardımcıları alımıdır. Söz konusu pozisyon için talebi bulunan ve banka iş ilanının gerektirdiği iyi düzeyde İngilizce, ilgili lisans bölümlerinden mezuniyet, müşteri ve de başarı odaklı çalışma gibi niteliklerin kendisi için uygun olduğunu düşünen adaylara yönelik olarak 2 adet sınav uygulanacaktır.  Bu sınavlardan ilki, bankanın kendisi için geliştirmiş olduğu yazılı banka sınavıdır. Sonrasında ise uygun görülen ve de ilk sınavı başarı ile tamamlamış olan adaylara yönelik olarak bir tarih belirlenecek ve bu adaylar mülakata çağrılacaktır.

Banka iş ilanı için uygun görülen adaylar ise, elde ettikleri pozisyon dahilince, Genel Müdürlük içerisinde çalışmalarına devam edeceklerdir.

İlgilenen adaylar, aşağıda yer alan bağlantı ile ilana başvuru yapabilirler:

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-bireysel-bankacilik-satis-uzman-yard-ist-anadolu-1503421

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın