Ana SayfaKredilerBankPozitif İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları
B

-

BankPozitif tüm nakit ihtiyacı olan müşterilerine Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi kampanyası başlattı. Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi’nde müşteri internet üzerinden başvurusunu yapıyor. Onaylanması halinde ise müşterinin verdiği adrese, banka ziyaret ederek evrakları tamamlayıp müşterinin istediği herhangi bir banka hesabına gönderilir.

İhtiyaç Kredisi başvurusu onaylandığı taktirde krediyi kullanmak için, nüfus cüzdanı, 3 ay içinde güncellenmiş ikamet belgesi ve 3 ay içinde alınan herhangi bir fatura ( elektrik, doğalgaz vb.) yeterli oluyor.

6 ay ile 36 ay arasında vadelendirme imkânı sunan İhtiyaç Kredisi’nde alt limit 3.000 Türk Lirası, üst limit ise 10.000 Türk Lirasıdır. Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi’nde faiz oranı yüzde 1,49 olup vadelendirme de herhangi bir değişiklik göstermez.

Alt limit 3.000 Türk Lirası kullanmak isteyen müşteriler, yüzde 1,49 faiz oranıyla 12 ay vade ödeme seçeneğiyle aylık 280 Türk Lirası tutarında taksitlendirilerek, toplam tutarı 3.359,98 Türk Lirası olarak geri ödeme yapılıyor. Toplam yıllık maliyet oranı ise yüzde 23,6971 olarak hesaplanıyor.

Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi’nin üst limiti 10.000 Türk Lirası çekmek isteyen müşterilerine ise yüzde 1,49 faiz oranıyla 36 ay vade sunuyor. Toplam geri ödemesi 13.647,45 Türk Lirası olan kredide aylık 379 Türk Lirası şeklinde ödeme yapılıyor. Toplam yıllık maliyet oranı ise yüzde 23,6972 şeklinde hesaplanıyor. Belirtilen fiyatlar asgari faiz oranından hesaplanmış olup, kredi kullanacak müşterinin özelinde farklılık gösterebilir.

Kredi ödemesinde kolaylık sağlayan BankPozitif yalnızca şubeden ödeme değil, DenizBank ve PTT gişelerinden masrafsız ödeme imkânı sunuyor. Müşterinin herhangi bir banka hesabından EFT işlemiyle de ödeme kolaylığı sağlanabiliyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol