Advert Advert Advert

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları
BankPozitif İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları -

BankPozitif, Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi’ni şubeye gitmeden, çağrı merkezi ile telefonda görüşme yapmadan, hiçbir masraf ödemeden müşterilerine sundu.

BankPozitif tüm nakit ihtiyacı olan müşterilerine Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi kampanyası başlattı. Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi’nde müşteri internet üzerinden başvurusunu yapıyor. Onaylanması halinde ise müşterinin verdiği adrese, banka ziyaret ederek evrakları tamamlayıp müşterinin istediği herhangi bir banka hesabına gönderilir.

İhtiyaç Kredisi başvurusu onaylandığı taktirde krediyi kullanmak için, nüfus cüzdanı, 3 ay içinde güncellenmiş ikamet belgesi ve 3 ay içinde alınan herhangi bir fatura ( elektrik, doğalgaz vb.) yeterli oluyor.

6 ay ile 36 ay arasında vadelendirme imkânı sunan İhtiyaç Kredisi’nde alt limit 3.000 Türk Lirası, üst limit ise 10.000 Türk Lirasıdır. Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi’nde faiz oranı yüzde 1,49 olup vadelendirme de herhangi bir değişiklik göstermez.

Alt limit 3.000 Türk Lirası kullanmak isteyen müşteriler, yüzde 1,49 faiz oranıyla 12 ay vade ödeme seçeneğiyle aylık 280 Türk Lirası tutarında taksitlendirilerek, toplam tutarı 3.359,98 Türk Lirası olarak geri ödeme yapılıyor. Toplam yıllık maliyet oranı ise yüzde 23,6971 olarak hesaplanıyor.

Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi’nin üst limiti 10.000 Türk Lirası çekmek isteyen müşterilerine ise yüzde 1,49 faiz oranıyla 36 ay vade sunuyor. Toplam geri ödemesi 13.647,45 Türk Lirası olan kredide aylık 379 Türk Lirası şeklinde ödeme yapılıyor. Toplam yıllık maliyet oranı ise yüzde 23,6972 şeklinde hesaplanıyor. Belirtilen fiyatlar asgari faiz oranından hesaplanmış olup, kredi kullanacak müşterinin özelinde farklılık gösterebilir.

Kredi ödemesinde kolaylık sağlayan BankPozitif yalnızca şubeden ödeme değil, DenizBank ve PTT gişelerinden masrafsız ödeme imkânı sunuyor. Müşterinin herhangi bir banka hesabından EFT işlemiyle de ödeme kolaylığı sağlanabiliyor. 

BankPozitif BankPozitif İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi Bireysel İhtiyaç Kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!