Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan "Lojistik Sektörü Destek Paketi"

İş Bankası’ndan “Lojistik Sektörü Destek Paketi”

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İş Bankası “Lojistik Sektörü Destek Paketi” ile müşterilerine finansman imkanı sağlıyor. Banka, nakliye ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketlere Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan alınan yetki belgesine sahip olma koşulu ile lojistik destek paketi sunmaktadır.

Lojistik destek paketi kapsamında müşterilere “Lojistik İşletme Kredisi” imkanı sunulmaktadır. Lojistik işletme kredisi ile firmalar işletme sermayeleri içim gerekli olan likiditeyi avantajlı koşullarla edinebilmektedirler. Paket kapsamında bulunan “Lojistik Yatırım Kredisi” ile lojistik deposu, antrepo, makine ve ekipman gibi yatırımları için finansman sağlanılabilmektedir.

5 Yıla Kadar Vade İmkanı!

Finansman geri ödemesi 5 yıl vade ile yapılabilmektedir. Lojistik Destek Paketinde bulunan bir diğer kredi ise “Yetki Belgesi Kredisi”. Lojistik sektöründeki firmalar, taşımacılık, acentecilik, kargo işletmeciliği, lojistik işletmeciliği gibi daha bir çok alanda faaliyet gösterebilmek için Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınan Yetki Belgesi’ne ihtiyaç duymaktadırlar. Söz konusu belge alımı için gerekli olan finansman kredi kapsamında İş Bankası tarafından finanse edilebilmekte ve müşteri uygun vadelerde geri ödeyebilmektedir. Paket kapsamında “Mesleki Yeterlilik Eğitim Kredisi” de müşterilere sunulmaktadır.

Yetkili kurumlardan alınacak olan mesleki yeterlilik eğitimi harcamalarında kullanılacak olan likidite kredi kapsamında banka tarafından sağlanmaktadır. Lojistik Destek Paketi dahilinde İş Bankası “Faturalı Teknoloji Kredisi” imkanı da sunmaktadır. Lojistik sektörü şirketlerinin, bilişim ve teknoloji altyapısının geliştirilmesi amacı ile yaptıkları yatırım harcamaları ilgili kredi imkanı ile finanse edilmektedir. Gerekli yazılım ve donanım harcamaları için kullanılan kredi geri ödemeleri uygun vadelerde yapılmaktadır.

Paket kapsamında “İşyeri Kredileri” de sağlanmaktadır. İşini büyütmek için, dükkan, büro gibi gayrimenkul alımlarında işyeri kredisinden yararlanılabilmektedir. Banka Lojistik Destek Paketi kapsamında müşterilerine “Ticari Taşıt ve Filo Kredisi” imkanı da sunmaktadır. Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketler 0 km ya da ikinci el taşıt veya filo alımlarında söz konusu kredi ile finansman sağlayabilmekte ve uygun koşullarda finansman geri ödemesi yapabilmektedirler.

İş Bankası’nın Lojistik Destek Paketi kapsamında sunduğu fırsatları, yararlanılabilecek faiz oranları ve vade seçeneklerini öğrenmek için İş Bankası şubelerine uğrayabilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.