Ana SayfaKredilerZiraat Bankası’ndan Traktör Kredisi Fırsatı!

Ziraat Bankası’ndan Traktör Kredisi Fırsatı!
Z

-

Ziraat Bankası tarım sektöründe verdiği krediler ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Bankanın mekanizasyon kredileri arasında bulunan “Traktör Kredileri” ile tarım işletmelerinin daha verimli çalışmalarına ve makineli tarımda daha aktif olmalarına yönelik sıfır veya ikinci el traktör alımlarına finansman sağlanıyor.

Kredi kapsamında gerçek ve tüzel kişilere; “değişken veya sabit faizli traktör kredileri” ve “ikinci el traktör kredileri” verilmektedir. Değişken Faizli Traktör Kredileri dahilinde yeni, kullanılmamış traktörler için finansman sağlanabilmektedir. Kredi kapsamında 3, 6 ve 12 aylık dönemlerle finansman geri ödemesi yapılabilmektedir.

Traktör Değerinin Yüzde 75’ine Kadar Kredi

Ziraat Bankası kredi kapsamında müşteriye traktörün proforma fatura değerinin yüzde 75’i kadar likidite sağlayabilmektedir. Kredi koşullarına göre faiz oranı vade süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Sabit faiz oranlı traktör kredileri kapsamında Ziraat Bankası’nın anlaşmalı olduğu bayilerden alınan, yeni kullanılmamış traktörler için finansman sağlanabilmektedir. Sağlanılan finansman geri ödemesi 3, 6 ve 12 aylık dönemlerle yapılabilmektedir.

Ziraat Bankası kredi kapsamında faiz oranını sabit tutmaktadır. Ziraat Bankası ikinci el traktör kredileri kapsamında 8 yaşına kadar olan traktörler için likidite sağlayabilmektedir. Söz konusu kredi dahilinde banka azami kasko bedelinin yüzde 75’ine kadar olan kısmı için kredi verebilmektedir. Kredi geri ödemelerinde kolaylık sağlayan Ziraat Bankası 3, 6 ve 12 aylık dönemlerle ödeme yapma imkanı sunmaktadır.

İkinci el traktör alımları için kullanılan kredide sabit ve değişken faizli ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Banka bahsedilen avantaj ve koşullarla yatırım kredisi ürünleri sunmaktadır. Bahse konu krediler kapsamında uygulanacak olan faiz oranları ve vade seçenekleri müşteri özelinde farklılık arz etmektedir. Traktör kredisi dahilinde likidite sağlamak isteyen müşteriler  Ziraat Bankası şubelerinden faiz oranları ve vade süresi hakkında bilgi alabilirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol