Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Gişe Yetkili Yardımcısı Alacak!

ING Bank Gişe Yetkili Yardımcısı Alacak!
I

-

2007 yılında ING Grubu’nun Oyak Bank’ı satın alması ile ülkemiz bankacılık sektörüne dahil olan Avrupa’nın en büyük 10. bankası konumundaki ING Bank, “gişe yetkili yardımcısı” alacağını duyurdu.

Halihazırda ülkemizde 350’ye yakın şubesi ve 6.500 civarında çalışanı bulunan ING Bank, çalışan kadrosunu yeni personeller ile güçlendirmek istiyor. Türkiye’nin en büyük 8. özel bankası konumunda bulunan ING Bank, hızla gelişmekte olan bankacılık sektörünün en aktif aktörleri arasında yer alıyor.

Banka; ülkemizdeki gelişimini hızla devam ettirirken, bu gelişimin sürekliliğini devam ettirmek ve kalitesini artırmak adına personel alımlarına devam ediyor. Bu kapsamda “gişe yetkili yardımcısı” alacağını duyuran ING Bank, söz konusu müstakbel personellerinin, İstanbul’daki şubelerde görev alacağını açıkladı.

Hangi Bölüm Mezunları Başvurabilir?

ING Bank bünyesinde çalıştıracağı gişe yetkili yardımcısının üniversitelerin; İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri, Turizm İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun olmasını istemektedir. ING Bank adayların en az lisans mezunu olmasını istemektedir. Banka bununla birlikte adaylarda yaş şartı da aramaktadır. 1989 ve üzeri doğumlu adaylar gişe yetkili yardımcısı ilanına başvurabileceklerdir.

Gişe Yetkili Yardımcısı Ne İş Yapar?

Bankaların “Gişe Yetkili Yardımcısı” pozisyonunda görev alan çalışanların; şubeye gelen müşterilerin karşılanması ve isteklerinin doğru şekilde algılanması süreci ile işleri başlamaktadır. Hesaptan para çekilmesi ve yatırılması işlemleri başta olmak üzere, EFT/ havale işlemleri, çek, senet işlemleri, müşterilere ürün satılması gibi işlemler “gişe yetkili yardımcısının” yetki ve sorumluluğunda olan işlerdendir. “ING Bank Gişe Yetkili Yardımcısı” iş ilanına başvurularınız ve diğer detaylar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-gise-yetkili-yardimcisi-1433320

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol