ING "Web KOBİ Kredi"

ING

ING bireysel müşterilere sağladığı kredi imkanlarının yanı sıra Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere (KOBİ) de finansman imkanı sağlamaktadır. Bankanın sağladığı "Web KOBİ Kredi" ile finansmana ihtiyaç duyan KOBİ'ler anında kredi kullanabiliyor.ING bireysel müşterilere sağladığı kredi imkanlarının yanı sıra Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere (KOBİ) de finansman imkanı sağlamaktadır. Bankanın sağladığı "Web KOBİ Kredi" ile finansmana ihtiyaç duyan KOBİ'ler anında kredi kullanabiliyor.

Web KOBİ Krediye internetten başvurup, onay alındıktan sonra ING şubelerinden kredi kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Web KOBİ Kredi'den yıllık cirosu 15 milyon Türk Lirası'na kadar olan işletmeler yararlanabilmektedir. Web KOBİ Krediye ING Bank'da kredi limiti bulunan müşteriler, yıllık cirosu 15 milyon Türk Lirası'nı aşan müşteriler ve ING'de değerlendirilme sürecinde başka bir kredi başvurusu olan müşteriler başvuramamaktadır.

İnternetten ve SMS ile Başvuru Mümkün!

Web KOBİ Krediye internetten başvuran müşteriye banka tarafından bir SMS gönderilmektedir. Bu mesaj sadece onay niteliği taşımaktadır. Kredi kullanımı onay mesajının ardından banka şubesinde tamamlanmaktadır. Müşteri onay aldığı kredi tutarını tahsil etmek için, onay kısa mesajının (SMS) ardından 30 gün içerisinde gerekli belgeler ile ING şubesine gitmesi gerekmektedir. Web KOBİ Kredi kapsamında sağlanılabilecek finansman müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Müşteri dilediğinde bankadan limit artışı talebinde bulunabilmektedir.

Bankanın Web KOBİ Kredisi sağlamak için gerekli gördüğü belgeler kredi kullanımını gerçekleştirecek KOBİ'ye göre çeşitlenmektedir. Banka şahıs şirketlerinden kimlik ve vergi levhası; limited ve anonim şirketlerinden, ortak ve yetkilerin kimlikleri, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi ve imza sirküleri talep etmektedir. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar, yukarda sıralanan belgelere ek olarak son 5 yılda tamamlanan işlerin raporu, cari yıl hak ediş raporları, yapmayı sürdürdükleri işlerin belgesi ve firmanın makina parkının dökümünü bankaya ibraz etmeleri gerekmektedir.

Web KOBİ Kredisi dahilinde finansman sağlamak isteyen çiftçi ve besiciler ise çiftçi ve/veya besici belgesi, üretim dökümanı (mal teslim belgesi gibi) ve ortak ve yetkililerin kimliklerini başvuru sırasında bankaya sunmaları gerekmektedir.ıng bank ıng kredi kobi kredisi ıng kobi web kobi kobi kredileri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?