Türkiye Finans Engelli Personel Alacak!

0

Katılım Bankacılığı sektörünün öncüleri arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası yeni bir iş ilanı duyurdu. Banka, engelli vatandaşlarımıza yönelik duyurduğu iş ilanında minimum ön lisans mezunu adaylara iş imkanı sunuyor.

Ülkemiz bankacılık sektörü hızla gelişiyor. Halihazırda bankacılık sektörünün genelinden yüzde 5 civarında pat alan katılım bankacılığının, 2023 yılına kadar bu payı yüzde 15 seviyesine çıkaracağı hesaplanıyor. Katılım Bankacılığı alanındaki köklü kuruluşlardan olan Türkiye Finans Katılım Bankası engelli personel alımı yapacağını duyurdu. Banka iş ilanı çerçevesinde aradığı personellerdeki özellikleri de açıkladı.

En Az Yüzde 40 Engelli Raporu!

Türkiye Finans Katılım Bankası engelli vatandaşların İstanbul’da banka genel merkezinde ve İstanbul’daki banka şubelerinde istihdam edileceğini deklare etti. Bankaya iş başvurusu yapmak isteyen kişinin engelli raporunun yüzde 40 ve üzerinde olması gerekmektedir. Bununla birlikte banka, verilecek görevin ifa edilmesine engel teşkil edecek engel düzeyi bulunmamasını istemektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanına başvuracak kişinin Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olması gerekmektedir. Banka eğitim düzeyi olarak adaylardan en az ön lisans mezunu olmalarını talep etmektedir.

Banka iş ilanında, başvuru yapacak adayların MS Office programlarını iyi derecede kullanmasını istediğini belirtmiştir. Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanında engelli adaylar için yaş şartı koymamıştır. Ayrıca adaylarda tecrübe kıstası da aranmamaktadır. Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanı detayları ve başvuruları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-engelli-871792

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın