Ana SayfaKredilerT-BANK Ticari Kredileri

T-BANK Ticari Kredileri
T

-

Türkiye genelinde 34 şube ile hizmet veren Turkland Bank (T-BANK), ticari müşterilerine birbirinden farklı kredi seçenekleri sunmaktadır. Banka, sunduğu kredilerin faiz oranlarını ve vadelerini müşteri özelinde tayin etmektedir.

Spot Kredi

Spot krediler, esnafın kısa vadeli finansman ihtiyacının karşılanması amacıyla kullandırılan kredilerdir. Müşterinin kullandığı kredi faiz oranı vade süresi boyunca değişiklik göstermemektedir.

Rotatif Kredi

Ticaret erbabının kısa vadeli finansman ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, müşteriye tanımlı olan limit dahilinde kullandırılan kredilerdir. İstenildiği zaman kısmen yada tamamen kapatılabilen rotatif krediler, kefalet karşılığı kullanılabildiği gibi, gayrimenkul ipoteği karşılığında da kullanılabilmektedir.

İskonto ve İştira Kredileri

Esnafın uzun vadeli alacaklarını kısa vadede nakde dönüştürebilmesi için uygulanmakta olan iskonto ve iştira kredileri çek ve senet gibi vadeli değerli kağıtlar karşılığında kullanılabilmektedir.

Nakit Yönetimi Kredisi

Ticaret erbabının ani gelişen toplu ödemelerde yaşadığı sıkıntıyı göz önünde bulunduran T-Bank; SSK, vergi ödemeleri ve diğer kurum ödemelerinde maksimum 5 gün vadeli olarak “sıfır” faizli kredi kullandırmaktadır.

Ticari Taşıt Kredisi

Esnafın; ticari, hafif ticari ya da binek otomobil alımları için kullanabileceği kredi türü olan “ticari taşıt kredisi” 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri dahilinde kullanılabilmektedir.

Ticari İşyeri Kredisi

Ticaret erbabının en büyük gider kalemleri arasında yer alan “iş yeri kiraları” T-Bank’ın Ticari İşyeri Kredisi ile ortadan kaldırılabilir. Bankanın esnafa sağladığı kredi kapsamında uzun vadelerde ve makul taksitlerle küçük esnaf kendi iş yerine sahip olma olanağı yakalamaktadır.

Taksitli Ticari Krediler

Türk Lirası yahut tercihe göre dövize endeksli olarak kullanılabilecek taksitli ticari kredilerin geri ödemeleri; aylık düzenli taksitler halinde yapılabilmektedir. Esnafın tercihine göre nakit –farklı ödeme planları da yapılabilmektedir.

Tüm kredilerin vade ve faiz oranları müşteri özelinde farklılık arz edebilmekte olup, T-Bank şubeleri ile görüşülerek öğrenilebilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol