Citibank Özel Meslek Sahipleri İhtiyaç Kredisi

0

Birçok alanda müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik kredi kampanyaları sunan Citibank şimdi de özel meslek sahiplerine yönelik bir kampanya hazırladı. Özel meslek sahipleri için ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Citibank avantajlı koşullarla müşterilerine likidite sağlıyor.

İhtiyaç kredisi kampanyası dahilinde banka azami 25 bin Türk Lirası finansman sağlamaktadır. Citibank kampanya uyarınca aylık yüzde 1,15 faiz oranı uygulamaktadır. Özel meslek sahiplerine yönelik olarak sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde vade süresi azami 48 ay ile sınırlandırılmıştır. Kampanyadan doktor, avukat, yeminli ve serbest mali müşavirler, veterinerler gibi özel meslek sahipleri yararlanabilmektedir. Buna ek olarak söz konusu ihtiyaç kredisi kampanyasından Citibank ile yeni tanışan müşteriler faydalanabilmektedir.

Aylık Faiz Oranı Yüzde 1,15!

Özel meslek sahiplerine hitap eden kredi koşullarına göre banka müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi tutarının yüzde 4’ü oranındadır. Yani 10 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteriden 400 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Citibank’ın özel meslek sahipleri için duyurduğu kampanya uyarınca 20 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri aylık 1,15 faiz oranından faydalanacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Müşterinin 48 ay vadede kredi geri ödeme sözüne binaen aylık ödeyeceği kredi geri ödeme taksitleri takribi 573 Türk Lirası civarında olacaktır. Müşteri vade sonunda 20 bin Türk Lirası olarak kullandığı krediyi 27 bin 483 Türk Lirası civarında geri ödemiş olacaktır. Ayrıca kampanya dahilinde kullanılan kredi için banka 800 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.

Citibank özel meslek sahibi müşterilerine sunduğu kredi koşullarına göre müşteriden hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi miktarı, vade süresi ve faiz oranına bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın