Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Personel Alıyor!

Yapı Kredi Bankası Personel Alıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Ülkemizin en büyük bankalarından olan Yapı Kredi Bankası; “Kurumsal Bankacılık Portföy Yönetmeni” pozisyonu için personel alacağını duyurdu. Banka tarafından dün duyurulan personel ilanı, bankacılık sektöründe kariyer hayal edenler için fırsat niteliğinde.

Türkiye’nin hemen her yerinde toplamda 965 şube ile hizmet veren Yapı Kredi Bankası; sadece bireysel müşterilerine değil, aynı zamanda kurumsal müşterilerine de hizmet vermektedir. Banka iş ilanları verilirken bu duruma dikkat çekilmiş, aranan personelin kurumsal bankacılık konusun da etkin ve yetkin olması istenmiştir.

Aranan Şartlar Nelerdir?

Genellikle banka sınavları ile girilen ülkemizin bu dev kuruluşları, kimi zaman sınavsız şekilde de personel alabilmektedir. Yapı Kredi Bankası “Kurumsal Bankacılık Portföy Yönetmeni” pozisyonuna başvuracak adayların üniversitelerin tercihen; İşletme, Ekonomi, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Matematik, İstatistik ve Mühendislik Bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Yapı Kredi Bankası adayların; Sermaye Piyasaları Kurumu (SPK) lisansı sahibi ve bankaların kurumsal şubelerinde 4 yıl deneyimli olmasını istemektedir. Ayrıca “çok iyi derecede İngilizce bilmek” de aranan şartlardan biridir. Banka, ilgili pozisyona başvuracak adayların; kurumsal / Ticari Bankacılık ve Dış Ticaret uygulamaları ile ürünleri konusunda deneyimli olmasını istemektedir.

Erkek adayların askerlik ile ilişiğinin yakın vadede olmasını istemeyen Yapı Kredi Bankası; askerliğini tamamlamış yahut en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan adayların arandığını deklare etmiştir.

Yapı Kredi Bankası iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-kurumsal-bankacilik-portfoy-yonetmeni-1681314

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.