Ana SayfaKredilerGaranti Bankası’ndan Dijital Kredi

Garanti Bankası’ndan Dijital Kredi

-

Garanti Bankası’ndan Dijital Kredi ile hızlı finansman fırsatı! İhtiyacınız olduğu her an 7 gün 24 saat internet ve mobil şubeden Dijital Kredi’ye başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucunda şubeye uğramaya gerek olmadan krediniz hesabınıza geçer. Garanti Bankası Dijital Kredi ile müşterilerine aylık yüzde 1,14 faiz oranı uygulayarak finansman sağlıyor.

Aylık 1,14 faiz oranı ile kullanılan kredi vadesi azami 48 ay olarak belirlenmiştir. Dijital Kredi kapsamında maaşını Garanti Bankası’ndan almayan müşteriler için internet ve mobil şubelerden yapılan başvurularda maksimum tutar 25 bin Türk Lirası ile sınırlandırılmıştır.

Kredi Tahsis Ücreti Binde 5

Dijital Kredi kapsamında finansman sağlamak için banka şubelerinden başvuran müşteriler için meblağ sınırı belirlenmemiştir. Dijital Kredi koşullarına göre kredi tahsis ücreti alınmakta olup ayrıca müşterinin hayat sigortası yaptırması zaruriyet göstermektedir. Garanti Bankası’ndan dijital kredi koşulları dahilinde 20 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri aylık yüzde 1,14 faiz oranından yararlanmaktadır. Müşteri 20 bin Türk Lirası’nı 48 ay vade ile çekmiş ise aylık ödeyeceği kredi taksitleri 605,71 Türk Lirası civarında olacaktır.

Banka kullanılan kredi için BSMV (Banka Sigorta Muameleleri Vergisi) dahil olmak üzere 105 Türk Lirası dosya masrafı talep edecektir. Ayrıca müşteri takribi 200 Türk Lirası kadar hayat sigortası poliçe primi ödemek durumundadır. Hayat sigortası poliçe prim bedeli müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi miktarına, faiz oranına ve vade süresine bağlı olarak değişmektedir. Kullanılan 20 bin Türk Lirası kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 21,9731olacaktır. Müşteri vade sonunda 20 bin Türk Lirası olarak kullandığı krediyi takribi 29 bin 75 Türk Lirası olarak geri ödemiş olacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler