Aralık Ayı En Düşük Faizleri Belli Oldu! İşte O Bankalar

0

İhtiyacınız olan finansman meblağına ve tercih edeceğiniz vadeye göre faiz oranları değişiklik arz etmekle birlikte, bankaların ihtiyaç kredisi başlangıç faiz oranlarını haberimizde derledik.

Aylık Yüzde 0,99’dan Başlayan Faiz Oranları!

Citibank aylık yüzde 0,95 faiz oranı ile azami 2.000 Türk Lirası’na kadar Bireysel İhtiyaç Kredisi imkanı sunuyor. Bankanın bahse konu kampanya dahilinde sunduğu maksimum vade süresi ise 12 ay ile sınırlı. Citibank küçük ihtiyaçları için mini kredi arayan vatandaşlara çok uygun faiz oranından kredi fırsatı sunuyor.

ING Bank aylık yüzde 0,99 faiz oranından başlayan ihtiyaç kredisi olanağını müşterilerine sunuyor. Banka, bahse konu faiz oranını KKB (Kredi Kayıt Bürosu) puanı bin 850 puanın üzerinde olan vatandaşlara uygularken, puanı daha düşük olan vatandaşlar için faiz oranları artış göstermektedir.

QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,11’den başlamaktadır.

Burgan Bank, müşterilerine aylık yüzde 1,10’dan başlayan faiz oranları ile maksimum 48 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi olanağı tanıyor. Kredi dahilinde kullanılabilecek azami likidite meblağı ise tam 100 bin Türk Lirası.

İş Bankası ve Garanti Bankası tarafından sunulan güncel ihtiyaç kredilerinde faiz oranları aylık yüzde 1,14’den başlamaktadır. İki banka da kredi vadelerini azami 48 ay olarak tayin etmiştir.

Deniz Bank’ın ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,20’den başlamakta olup, kredi dahilinde tercih edilebilecek maksimum vade 48 aydır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın