Ana SayfaKredilerT- Bank Konut Kredisi

T- Bank Konut Kredisi
T

-

Turkland Bank (T- Bank), ülkemizde çoğu İstanbul’da olmak üzere 34 şube ile hizmet vermektedir. T- Bank müşterileri için pek çok bankacılık ürünü hazırlamıştır. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için hazırlanan ve finansman desteği sağlayan konut kredisi de bunlardan biridir.

Banka, konut kredisi kapsamında iki farklı vade dilimi belirlemiş ve belirlediği vade dilimlerine göre de faiz oranı tayin etmiştir. Bankanın konut kredisi kapsamında sunduğu azami vade 60 ay ile sınırlıdır.

Aylık Yüzde 0,99’dan Başlayan Oranlar!

Turkland Bank (T- Bank), konut kredisi kapsamında kısa vadeli olarak likidite edinmek isteyen müşterileri için 12 aya kadar uygun faiz oranları sunmaktadır. T- Bank konut kredisinde 12 aya kadar faiz oranı aylık yüzde 0,99 olarak tayin edilmiştir. Banka, 13 – 60 ay arası vade tercihi ile konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerine ise aylık yüzde 1,05 faiz oranı tatbik etmektedir. Bankanın konut kredisi kapsamında sunduğu en uzun vade 60 ay olarak sınırlandırıldığı için kredi uyarınca uygulanan maksimum faiz oranı da aylık yüzde 1,05’dir.

Turkland Bank (T- Bank), her iki vade ve faiz seçeneği için de kredi kullanan müşterilerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Dosya masrafı olarak da adlandırılan bu ücret, kullanılan kredi meblağının binde beşi oranındadır. 80  bin Türk Lirası kredi kullanımında müşteriden tek seferliğine 400 Türk Lirası kredi tahsis ücreti alınacaktır.

Banka konut kredisi kullandırımı sırasında krediye konu evin değerinin tespiti için ekspertiz raporu talep etmekte ve ekspertiz ücretini de yine müşteriden tahsil etmektedir. Ayrıca müşterinin konut sigortası ve DASK (Doğal Afet ve Yangın Sigortası) yaptırması zaruruidir. Söz konusu sigortaların poliçe prim ücretleri de yine müşteri tarafından karşılanmak durumundadır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol