Ana SayfaKredilerHalk Bankası Konut Kredisi’nde Faiz Oranını Aylık Yüzde 0,80’e Çekti!

Halk Bankası Konut Kredisi’nde Faiz Oranını Aylık Yüzde 0,80’e Çekti!
H

-

Halk Bankası, müşterilerine birbirinden uygun faiz oranları sunmaya devam ediyor. Banka, “Hesaplı Evim Konut Kredisi” kampanyası kapsamında faiz oranlarını aylık yüzde 0,80’e çekti.

Halk Bankası “Hesaplı Evim Konut Kredisi” kampanyası dahilinde 120 aya kadar vade seçenekleri sunmaktadır. Banka tarafından tayin edilen faiz oranları iki kısımda tasnif edilmiş olup, müşterinin tercih ettiği vadeye göre farklılık arz etmektedir.

60 Aya Kadar Faiz Oranı Aylık Yüzde 0,80!

Hesaplı Evim Konut Kredisi kampanyası uyarınca 3- 60 ay arası vadeli olarak finansman edinerek ev sahibi olmak isteyen müşteriler, aylık yüzde 0,80 faiz oranına tabi olacaklardır. Konut kredisinin borcunu 61- 120 ay arasında ödemek isteyen müşteriler için banka tarafından tayin edilmiş faiz oranı ise aylık yüzde 0,89’dur.

Halk Bankası “Hesaplı Evim Konut Kredisi” kampanyası dahilinde kredi geri ödemeleri; eşit taksitlerle yapabileceği gibi, müşteri taksit miktarlarını kendi belirleyebilmektedir. Halk Bankası ayrıca kredi taksit ödemelerinde müşterilerine 3 ay erteleme olanağı da tanımaktadır.

Halk Bankası “Hesaplı Evim Konut Kredisi” kampanyası uyarınca sunulan avantajlı faiz oranlarından ve ödeme seçeneklerinden faydalanmak isteyen müşteriler, bankadan en az taksit tutarı kadar kredili mevduat hesabı açtırmak durumundadır. Bununla birlikte Halk Bankası Kredi Kartı’na başvurmak da zaruri tutulmuştur. Halk Bankası, müşterilerinden en az 3 tane otomatik ödeme talimatı vermelerini de istemektedir.

Kampanya kapsamında hayat sigortası yaptırmak zaruri olup, hayat sigortası poliçe prim ücreti müşterinin cinsiyetine ve yaşına bağlı olarak değişiklik arz etmektedir. Bununla birlikte hayat sigortası ortalama 200 Türk Lirası’dır. Müşterilerin kampanya kapsamında konut ve DASK yaptırmaları da mecburidir ve bahse konu sigortaların poliçe prim ücretleri de müşteri tarafından ödenmek durumundadır. Müşteri kredi vadesi boyunca bu sigortaları her sene yeniletmelidir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol