Vakıfbank’tan kredi kullanmak isteyen müşteriler, güncel faiz oranlarına göre kredilerini hesaplayarak kredi başvurusu sırasında neyle karşılaşacaklarını görebilirler. Bankanın resmi internet sitesinden duyurduğu aralık ayına ait güncel (08.12.2016) faiz oranları haberimizde.

Sarı Panjur Konut Kredisinde Faiz Oranı Aylık Yüzde 0,95!

VakıfBank Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine aylık yüzde 0,95 faiz oranı ile likidite olanağı tanıyor.

VakıfBank Yeni Yıl Kredisi kapsamında 3 ila 48 ay vade aralığında uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. Kampanya kapsamında müşteriler aylık yüzde 1,15 oranından başlayan faizlerle finansman edinme imkanına kavuşmaktadırlar.

Vakıfbank’tan arsa alım kredisi kullanarak gayrimenkul sahibi olmak isteyen müşteriler 3 ile 120 ay arasında vade seçenekleri ile borçlarını geri ödeyebileceklerdir. Arsa alım kredisinde müşterilere yansıtılacak faiz oranı aylık yüzde 1,20 düzeyindedir.

Vakıfbank KOBİDOST Kredi Kampanyası dahilinde ticaret erbaplarına aylık yüzde 0,98 faiz oranından 36 ay vadeye kadar likidite olanağı tanımaktadır.

VakıfBank’tan KOBİ’lere Şimdi Al 2017’de Öde Kredisi kampanyası kapsamında ticari müşteriler kredilerini hemen kullanabilmekte ve ödemelere 3 ay sonra başlayabilmektedirler. Ayrıca esnafa bu kredi kapsamında 4 aya kadar ödemesiz dönem imkanı da tanınmaktadır. Faiz oranları müşteri özelinde farklılık göstermekte olup, banka ile şahsen görüşme sırasında öğrenilebilmektedir.

Vakıfbank’tan “kredi kartı borç transferi kredisi” edinerek kart borçlarını sıfırlamak isteyen müşteriler; bankadan 3 ile 18 ay aralığında kredi kullanabilmektedirler. Kredi kartı borcu kapatma finansmanında Vakıfbank tarafından tayin edilen faiz oranı aylık yüzde 1,40 seviyesindedir.

Vakıfbank Yeni Yıla Özel Sıfır Km Otomobil Kredisi ile 48 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranı ile kredi kullanarak taşıt almak mümkün.

Vakıfbank bütün krediler için gerekli gördüğü taktirde faiz oranlarını değiştirme hakkını saklı tuttuğunu deklare etmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.