Ana SayfaKredilerŞekerbank Memur- Sen Üyelerine Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Şekerbank Memur- Sen Üyelerine Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Şekerbank Memur- Sen üyelerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile avantajlı koşullarla kredi imkanı sunuyor. Memur- Sen Konfederasyonuna bağlı sendikaların üyeleri nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kendilerine özel kampanyadan yararlanabilmektelerdir.

  Şekerbank Memur- Sen Üyelerine Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası koşulları dahilinde banka, kredi kullanılabilecek azami sınırı 30 bin Türk Lirası olarak belirlemiştir. İhtiyaç kredisi dahilinde uygulanan faiz oranı aylık 1,49 olup, kredi geri ödemelerinin yapılabileceği azami vade ise 48 aydır.

  Kredi Tahsis Ücreti Kullanılan Kredinin Binde Beşi Oranında!

  Şekerbank ihtiyaç kredisi koşullarından faydalanarak finansman sağlayan Memur- Sen üyelerinden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi tutarının yüzde 0,5’i (binde 5)oranındadır. Yani 30 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri 150 Türk Lirası, Banka Sigorta Muameleleri Vergisi (BSMV) hariç olmak üzere, kredi tahsis ücreti ödeyecektir. Banka kredi başvurusu sırasında kefil talep etmemekle birlikte, gerekli gördüğü taktirde kefil isteyebilmektedir. Ayrıca yapılacak incelemenin ardından banka gerekli görür ise teminat talep edebilmektedir.

  Memur- Sen üyelerine özel ihtiyaç kredisi kapsamında 10 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteri aylık yüzde 1,49 faiz oranından faydalanacaktır. Müşteri 48 ay vade ile sağladığı finansmanı aylık 312,11 Türk Liralık taksitlerle geri ödeyecektir. Tüketici kredisi kapsamında kullanılan finansmanın müşteriye aylık maliyet oranı yüzde 2,0056 olurken, toplam yıllık maliyet oranı ise yüzde 24,0675 olacaktır. Memur- Sen üyesi müşteri kredi kapsamında toplam 52,5 Türk Lirası masraf ödeyecektir. Bu tutarın 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti (dosya masrafı), 2,5 Türk Lirası ise BSMV (Banka Sigorta Muameleleri Vergisi) olarak tahsil edilmektedir. Memur- Sen üyelerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası yıl sonunda sona erecektir. Kampanyadan yararlanarak finansman sağlamak isteyen müşteriler Şekerbank şubelerine uğrayabilirler.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.