Ana SayfaDiğer İş İlanlarıJandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaşlar Alacak: Başvuru İçin Bugün (09.12.2016) Son Gün!

Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaşlar Alacak: Başvuru İçin Bugün (09.12.2016) Son Gün!
J

-

Ülkemizin 15 temmuzda atlattığı kanlı darbe girişiminin ardından kamuda 100 bin aşkın personel açığa alındı. Gereke bu açığa almalardan kaynaklı, gerek emekli olan personelin yerine kamu kurum ve kuruluşları her yıl binlerce personel alıyor. Jandarma Genel Komutanlığı da uzman erbaşlar alacağını duyurdu.

Jandarma Genel Komutanlığı, bünyesinde oluşan personel açıklarını gidermek, terörle etkin mücadeleye daha güçlü şekilde devam etmek ve sorumlu olduğu bölgelerde denetimi eksiksiz sağlamak adına yeni personeller istihdam edecek.

Adaylarda Aranılan Şartlar Nelerdir?

Jandarma Genel Komutanlığı, uzman erbaş olmak isteyen adaylardan çeşitli şartlara haiz olmasını bekliyor. Uzman erbaş olmak isteyen adayın 1 Ocak 2016 tarihi itibarıyla 25 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir. Jandarma personeli olmak için sağlıklı ve boy – kilo dengesine sahip olunması gerekmektedir. Adayın daha evvel herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekmektedir.

Adaylar; yazılı sınav, ön sağlık muayenesi, fiziki kabiliyet yeterlilik testi, mülakat, sağlık raporu / güvenlik soruşturması işlemleri aşamalarından başarı ile geçmeleri halinde mesleğe kabul edilmektedirler. Jandarma Genel Komutanlığı Personeli iyi bir maaş ve sosyal haklar ile görev yapacaklardır. Başvuru için bugünün son gün olduğu unutulmamalıdır.

Adayların bilgi alabileceği telefon numaraları; 0 312 464 4836 – 0 312 464 8660 (Mesai Günlerinde, Mesai Saatlerinde 09.00 – 17.00 arası) iletişim kurulabilir. Başvuru işlemlerine ve detaylara kurum web sayfasından ulaşılmalıdır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol