Ana SayfaDiğer İş İlanlarıJandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaşlar Alacak: Başvuru İçin Bugün (09.12.2016) Son Gün!

Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaşlar Alacak: Başvuru İçin Bugün (09.12.2016) Son Gün!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Ülkemizin 15 temmuzda atlattığı kanlı darbe girişiminin ardından kamuda 100 bin aşkın personel açığa alındı. Gereke bu açığa almalardan kaynaklı, gerek emekli olan personelin yerine kamu kurum ve kuruluşları her yıl binlerce personel alıyor. Jandarma Genel Komutanlığı da uzman erbaşlar alacağını duyurdu.

Jandarma Genel Komutanlığı, bünyesinde oluşan personel açıklarını gidermek, terörle etkin mücadeleye daha güçlü şekilde devam etmek ve sorumlu olduğu bölgelerde denetimi eksiksiz sağlamak adına yeni personeller istihdam edecek.

Adaylarda Aranılan Şartlar Nelerdir?

Jandarma Genel Komutanlığı, uzman erbaş olmak isteyen adaylardan çeşitli şartlara haiz olmasını bekliyor. Uzman erbaş olmak isteyen adayın 1 Ocak 2016 tarihi itibarıyla 25 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir. Jandarma personeli olmak için sağlıklı ve boy – kilo dengesine sahip olunması gerekmektedir. Adayın daha evvel herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekmektedir.

Adaylar; yazılı sınav, ön sağlık muayenesi, fiziki kabiliyet yeterlilik testi, mülakat, sağlık raporu / güvenlik soruşturması işlemleri aşamalarından başarı ile geçmeleri halinde mesleğe kabul edilmektedirler. Jandarma Genel Komutanlığı Personeli iyi bir maaş ve sosyal haklar ile görev yapacaklardır. Başvuru için bugünün son gün olduğu unutulmamalıdır.

Adayların bilgi alabileceği telefon numaraları; 0 312 464 4836 – 0 312 464 8660 (Mesai Günlerinde, Mesai Saatlerinde 09.00 – 17.00 arası) iletişim kurulabilir. Başvuru işlemlerine ve detaylara kurum web sayfasından ulaşılmalıdır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.