Ana SayfaKredilerVakıfbank “Yeni Yıl Kredisi” Kampanyası: Masrafsız Seçenek de Mevcut!

Vakıfbank “Yeni Yıl Kredisi” Kampanyası: Masrafsız Seçenek de Mevcut!
V

-

Vakıfbank yeni yıla özel kampanyası ile kamu personeli, özel sektör çalışanı ve emekli müşterilerine özel oranlarla ihtiyaç kredisi veriyor. Duyurduğu “Yeni Yıl Kredisi” fırsatıyla banka müşterilerinin hemen her türlü ihtiyacı için finansman sağlıyor. Vakıfbank’ın Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi’nde müşterinin talebine göre masraflı ve masrafsız ihtiyaç seçeneği mevcuttur.

Masraflı ve masrafsız kredi seçeneklerinde faiz oranı farklılık göstermektedir. Vakıfbank masraflı yani kredi tahsis ücreti talep ettiği 10 bin Türk Lirası’na kadar olan kredilerde aylık yüzde 1,17 faiz oranı uygulamaktadır.

1,15’den Başlayan Faiz Oranları!

Kampanya kapsamında masraflı ve 10 bin 1 ve 50 bin Türk Lirası arasında kullanılan kredilerde aylık 1,15 faiz oranı yansıtılmaktadır. Banka yeni yıl ihtiyaç kredisinde masrafsız (dosya masrafı ödemesiz) seçeneğinde 10 bin Türk Lirası ile 50 bin Türk Lirası çekilen kredilerde aylık yüzde 1,25 faiz oranı uygulanmaktadır. Banka yeni yıl kredisi dahilinde 3- 48 ay arasındaki vadelerde ödeme imkanı ile finansman sağlamaktadır. Sağlanılan kredi eşit taksitli ve artan taksitli olarak geri ödenebilmektedir.

Kampanya dahilinde eşit taksit ödemeli olarak 48 ay vade ile 50 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteri masraf ödemek istemiyor ise aylık yüzde 1,25 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda aylık bin 468,76 Türk Lirası taksitlerle kredi geri ödemesi yapılacaktır. Müşteri aynı koşullarda 50 bin Türk Lirası’nı kredi tahsis ücreti ödemek koşulu ile kullandığı durumda ise aylık yüzde 1,15 faiz oranından yararlanabilecektir. Bu durumda müşterinin aylık kredi taksitleri bin 431,40 Türk Lirası olacaktır. Banka sağladığı 50 bin Türk Lirası finansman için 250 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.

Yeni yıl kredisi kampanyası dahilinde masraflı 10 bin Türk Lirası likidite sağlayan müşteri 48 ay vade ile geri ödeme koşulu ile aylık yüzde 1,17 faiz oranından yararlanacaktır. Müşterinin kredi geri ödemeleri 287,77 Türk Lirası civarında taksitlerle yapılacak olup ayrıca banka müşteriden 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti talep edecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol