Ana SayfaKredilerDenizbank’tan Webde Kredi Kampanyası ile 55 Bin Türk Lirası’na Kadar Likidite İmkanı!

Denizbank’tan Webde Kredi Kampanyası ile 55 Bin Türk Lirası’na Kadar Likidite İmkanı!
D

-

Özel sektör bankacılığının aktörlerinden olan Denizbank sağladığı finansman imkanlarıyla müşterilerinin işini kolaylaştırıyor. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik kredi fırsatları sunan Denizbank, avantajlı koşullarla “Webde Kredi” ile ihtiyaç kredisi kullandırımı gerçekleştirmektedir. Webde Kredi kapsamında kullanılabilecek azami miktar 55 bin Türk Lirası’dır.

Kredi geri ödemelerinde maksimum 48 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır. Kredi kapsamında finansman ödemesinin yapılacağı vade süresine göre faiz oranı farklılık göstermektedir.

Vadeye Göre Faiz Oranı

Kredi geri ödemeleri 12 aya kadar olan vadelerde yapılacak ise uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,40’tır. 12- 24 ay arası vadelerde yansıtılacak olan faiz oranı yüzde 1,49 iken; 25 ile 48 ay arasındaki vadelerde kredi ödemesi tamamlanacak ise aylık yüzde 1,59 faiz oranı yansıtılacaktır. Webde Kredi kapsamında banka kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Ayrıca ihtiyaç kredisi kapsamında finansman sağlayan müşteri hayat sigortası yaptırmak durumundadır. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi miktarına, faiz oranı ve vade süresine göre farklılık arz etmektedir.

Denizbank Webde Kredi dahilinde 10 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteri kredi ödemelerini 12 ay vadede tamamlayacak ise aylık yüzde 1,40 faiz oranından faydalanacak olup, 927 Türk Lirası taksit ödeyecektir. Müşteri 10 bin Türk Lirası’nı 24 ay vadede ödeyecek ise aylık yüzde 1,49 faiz oranı yansıtılacaktır ve bu durumda müşteri 516 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir.

Webde Kredi kapsamında 10 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteri 36 ay vadede geri ödemelerini tamamlayacak ise aylık yüzde 1,59 faiz oranı ile 387 Türk Liralık taksitler öderken 48 ay vadede ödemesi durumunda da aylık yüzde 1,59 faiz oranından yararlanacak olup 320 Türk Liralık taksitler ile kredi ödemesini tamamlayacaktır. Söz konusu meblağ için banka 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol