Fibabanka’dan Masrafsız Kefilsiz İhtiyaç Kredisi

0

Fibabanka müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kredi imkanları sunuyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamında uygun faiz oranları ve vade süresi fırsatları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda. Banka masrafsız tüketici kredisi kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.

Kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre faiz oranları farklılık arz etmektedir. Faiz oranları ayrıca kullanılan kredi miktarına bağlı olarak da değişmektedir. Masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamında banka 5 bin Türk Lirası’na kadar kullanılan kredilerde 36 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,59 faiz oranı yansıtmaktadır. Kullanılan kredi 37 ile 48 ay arasında bir vadede ödenecek ise müşteri 1,69 faiz oranından yararlanabilecektir.

Azami Meblağ 30 Bin Türk Lirası!

Masrafsız ihtiyaç kredisi dahilinde 5 bin Türk Lirası ile 30 bin Türk Lirası arasında bir meblağda finansman sağlayan müşteri, kredi geri ödemelerini 36 aya kadar olan vadelerde tamamlayacak ise aylık yüzde 1,69 faiz oranından faydalanabilecektir. Kullanılan kredi 37 ile 48 ay arasındaki vadelerde geri ödenecek ise banka aylık yüzde 1,79 faiz oranı uygulayacaktır. Masrafsız ihtiyaç kredisinde banka kredi tahsis ücreti talep etmemektedir. Ayrıca söz konusu kredi kapsamında banka kefilsiz finansman sağlayabilmektedir.

Fibabanka kredi uyarınca müşteriden hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Masrafsız ihtiyaç kredisi koşulları dahilinde 5 bin Türk Lirası likidite sağlayan müşteri 12 ay vade ile ödeme yapacağı taktirde aylık 1,59 faiz oranından faydalanabilecektir. Bu durumda müşteri aylık 470,13 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi geri ödemesini yapacaktır. Kullanılan kredinin müşteriye maliyet oranı yüzde 1,9080 olacaktır. Yıllık toplam faiz maliyet oranı ise 25,4579 olacaktır.

Banka bahse konu kredi kapsamında kredi tahsis ücreti almamaktadır. Söz konusu krediyi kullanan müşterinin 45 yaşında erkek bir müşteri olduğu düşünülürse, hayat sigortası poliçe bedeli de 75,02 Türk Lirası civarında olacaktır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın