Ana SayfaKredilerVakıf Katılım Bankası’ndan Tüketici Finansmanı

Vakıf Katılım Bankası’ndan Tüketici Finansmanı
V

-

Vakıf Katılım Bankası müşterilerinin birçok ihtiyacına finansman sağladığı gibi; beyaz eşya, mobilya gibi ihtiyaçlarına da finansman sağlamaktadır. Tüketici finansmanı kapsamında müşterilerine avantajlı kar oranları sunan Vakıf Katılım, uzun vade ile geri ödeme imkanı da sağlıyor.

Bankanın tüketici finansmanı dahilinde uyguladığı kar oranları vade süresine göre farklılık arz etmektedir. İhtiyaç finansmanı uygulaması koşullarına göre banka 36 aya kadar vade seçenekleri sunmaktadır. Söz konusu finansman kapsamında likidite sağlayan müşteri 24 aya kadar olan vadede finansman geri ödemelerini tamamlayacak ise aylık yüzde 1,62 kar oranından faydalanacaktır.

Vadeye Göre Değişken Kar Oranları Tatbik Edilmektedir

Müşteri 25- 36 ay arası vadede finansman ödemelerini gerçekleştirecek olan müşteriler ise aylık yüzde 1,63 kar oranından yararlanacaktır. Vakıf Katılım bahsedilen finansman kapsamında müşteriden finansman tahsis ücreti tahsil edecektir. Dosya masrafı olarak bilinen finansman tahsis ücreti kullanılan likidite tutarının binde 5’i kadardır.

Tüketici finansmanı dahilinde 24 ay vade ile 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteriye aylık yüzde 1,62 kar oranı uygulanacaktır. Bu durumda müşteri 525,36 Türk Lirası civarında taksitlerle finansman geri ödemesini tamamlayacaktır. 10 bin Türk Lirası finansmanın aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,98 olurken yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 26,64 olacaktır.

10 bin Türk Lirası finansman 36 ay vadede ödenecek ise müşteriye aylık yüzde 1,63 kar oranı yansıtılacak olup; takribi 389,56 Türk Lirası civarında taksitlerle geri ödenecektir. Bu durumda finansmanın müşteriye aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,98 iken yıllık maliyet oranı ise yüzde 26,63 olacaktır. Vakıf Katılım Bankası 10 bin Türk Lirası olarak kullanılan finansman için vade farkına bakılmaksızın 50 Türk Lirası finansman tahsis ücreti talep edecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol