Ana SayfaKredilerQNB Finansbank’tan "İpotek Teminatlı Taksitli Ticari Kredi"

QNB Finansbank’tan “İpotek Teminatlı Taksitli Ticari Kredi”

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank işini büyütmek isteyen KOBİ’lere (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) finansman imkanı sunuyor. Konut, işyeri veya araç teminatı ile KOBİ’ler 1 milyon Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilmektedir. QNB Finansbank “İpotek Teminatlı Taksitli Ticari Kredi” kapsamında müşterilerine yüksek meblağlarda likidite sağlayabilmektedir.

Banka ipotek teminatlı kredi dahilinde 120 aya kadar olan vade seçenekleri sunmaktadır. 120 ay vadeli ipotek teminatlı krediden yıllık cirosu 20 milyon Türk Lirası’ndan az olan Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler yararlanabilmektedir. İpotek teminatlı taksitli kredi azami 1 milyon Türk Lirası’na kadar kullanılabilmekte olup, kredi Türk Lirası cinsinden sağlanabilmektedir.

İpoteğin Azami Yüzde 75’ine Kadar Kredi Olanağı!

İpotek teminatlı taksitli ticari kredi dahilinde banka teminat konusu konut yahut işyeri ise ekspertiz değerinin azami yüzde 75’ini finanse edebilmektedir. Kredi dahilinde kullanılacak olan ipotek konusu arsa ise banka ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar olan kısmını finansman olarak sağlayabilmektedir. İpotek teminatlı ticari krediye konu olan ipotek edilebilecek gayrimenkul ev, arsa, işyeri olabilmektedir. Bunun dışında finansman sağlamak için, müşteriye ait araç da ipotek konusu olabilmektedir.

Banka ipotek teminatlı taksitli ticari kredi kapsamında ipotek konusu ne ise uygun olan sigortaların yaptırılmasını talep etmektedir. Örneğin konut sigortası, DASK (Deprem ve Doğal Afet Sigortası), araçlar için trafik sigortası ve kasko yaptırılması zorunlu tutulmuştur. ING Bank ipotek teminatlı kredi kapsamında müşteriden ekspertiz ücretlerini de talep etmektedir. Ayrıca müşteri söz konusu taksitli ticari kredi koşullarına binaen kredi tahsis ücreti de ödemek durumundadır. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5’i (binde 5) kadardır.

120 ay vadeli ipotek teminatlı taksitli ticari kredi dahilinde uygulanan faiz oranları müşteri özelinde farklılık arz etmektedir. Kredi kapsamında finansman sağlamak isteyen müşteriler QNB Finansbank şubelerine uğrayarak bilgi edinebilirler.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.