Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi

Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi

Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda konulu Ulusal Resim Yarışmasında İller arasında Yalova' dan yarışmaya giren ilk üç öğrenciye ödülleri verildi.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından İlkokul 2,3 ve 4. sınıf öğrencileri için düzenlenen Ulusal resim yarışmasında Yalova' dan katılıp ilk 3' e girmiş olan öğrencilere hediyeleri verildi.

Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda Ulusal resim Yarışmasında İller bazında Yalova' dan giren ve ilk 3' e giren öğrenciye hediyeleri verildi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca İlkokul 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerin katılımıyla yapılan yarışma genç nesillerin hayallerini yansıtabilecekleri bir platform oluşturmak, kamuoyunda gıda güvenilirliği ile farkındalık geliştirmek adına uygulanmıştır.

Yarışmaya Yalova' dan katılıp ilk 3' e girmeye hak kazanan öğrencileri tebrik edip hediyelerini veren İl Müdürü Suat Parıldar, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Başarılarından dolayı öğrencileri tebrik etti. Ayrıca öğrencileri okullarında gıda temsilcisi seçtiklerini ve güvenilir tüketilmesi için diğer öğrencileri de bilinçlendirmesi açısından tavsiyelerde bulundu.

Yetişen genç nesilin resim yoluylagıda güvenilirliğine dikkat çekmeleri, bilgi birikim ve beklentilerini yansıtabilecekleri bir platform oluşturuldu. Ayrıca kamuoyunda gıda güvenilirliği ile ilgili farkındalığı gelitirmek amacıyla düzenlene resim yarışmasını kazanan öğrenciler hediyeleri ve tebrikleri kabul ettiler. Gıda Tarım ve hayvancılık Bakanlığı ile Milli Eğitim bakanlığı tarafından düzenlenen "Geleceğin Gözüyle Güvenilir Gıda" resim yarışması Yalova' dan ilk 3' e giren öğrencileri hediyleriyle buluşturdu. resim yarışması gıda tarım ve hayvancılık ulusal resim yarışması resim yarışması kazananlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Akbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Kuveyt Türk Katılım Bankası İnsan Kaynakları Personel Alımı!
Kuveyt Türk Katılım Bankası İnsan Kaynakları Personel Alımı!