Ana SayfaGündemResim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi

Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi
R

-

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından İlkokul 2,3 ve 4. sınıf öğrencileri için düzenlenen Ulusal resim yarışmasında Yalova’ dan katılıp ilk 3′ e girmiş olan öğrencilere hediyeleri verildi.

Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda Ulusal resim Yarışmasında İller bazında Yalova’ dan giren ve ilk 3′ e giren öğrenciye hediyeleri verildi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca İlkokul 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerin katılımıyla yapılan yarışma genç nesillerin hayallerini yansıtabilecekleri bir platform oluşturmak, kamuoyunda gıda güvenilirliği ile farkındalık geliştirmek adına uygulanmıştır.

Yarışmaya Yalova’ dan katılıp ilk 3′ e girmeye hak kazanan öğrencileri tebrik edip hediyelerini veren İl Müdürü Suat Parıldar, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Başarılarından dolayı öğrencileri tebrik etti. Ayrıca öğrencileri okullarında gıda temsilcisi seçtiklerini ve güvenilir tüketilmesi için diğer öğrencileri de bilinçlendirmesi açısından tavsiyelerde bulundu.

Yetişen genç nesilin resim yoluylagıda güvenilirliğine dikkat çekmeleri, bilgi birikim ve beklentilerini yansıtabilecekleri bir platform oluşturuldu. Ayrıca kamuoyunda gıda güvenilirliği ile ilgili farkındalığı gelitirmek amacıyla düzenlene resim yarışmasını kazanan öğrenciler hediyeleri ve tebrikleri kabul ettiler. Gıda Tarım ve hayvancılık Bakanlığı ile Milli Eğitim bakanlığı tarafından düzenlenen “Geleceğin Gözüyle Güvenilir Gıda” resim yarışması Yalova’ dan ilk 3′ e giren öğrencileri hediyleriyle buluşturdu. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol